Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
Ługi

Samsung nie działa po rozładowaniu :/

Pytanie

Witam wszystkich , dziś odebrałem swojego nowego samsunga galaxy s2. Chciałem sformatować baterie i gdy go rozładowałem do zera , to wiadomo się wyłączył , ale też zaczął robić się ciepły od górnej części aparatu. Gdy go podłączyłem do ładowarki to ani nie pojawił się żaden komunikat o tym , że się ładuje , ani nie mogę włączyć telefonu. dodam tylko , że telefon telefon ciągle jest dziwnie gorący ;/ Zdarzyło się komuś takie coś i co może być tego przyczyna ? Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

• 0
wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
Przydatne linki:
Pierwsze kroki na forum
Zmiana tytułu wątku
Jak poprawnie nazwać temat
tqwtqgqgag[/WARNT]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Hm.... a możesz wejść w tryb Dowlanding ? kombinacja 3 klawiszy . Ciszej ( dół ) HOME ( wielki klawisz na środku ) i POWER ( zboku klawisz )

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

za mocno go rozładowałeś... Z SGSen2 co prawda jeszcze takich chocków nie miałem (używam głównie w aucie podpięty o ładowarki) ale z Desire mi się udało rozładować na maksa. Po podpięciu telefon wisiał bez życia przez dobre pięć minut zanim załapał.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

nie mogę :/ Zero reakcji na jakiekolwiek klawisze.

Ja go podpiąłem dobrą godzinę temu i żadnej reakcji :/ i dlaczego tak sie grzeje ? i to nawet nie bateria , tylko okolice aparatu fotograficznego;/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

wyciągnij baterie na kilka minut i spróbuj jeszcze raz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Mi na takie coś pomogli w serwisie GSM (pierwszym lepszym) - podpięli baterię do zewnętrznego źródła prądu na jakieś 2-3 minutki, a potem już można było normalnie podładować telefon z ładowarki.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
za mocno go rozładowałeś... Z SGSen2 co prawda jeszcze takich chocków nie miałem (używam głównie w aucie podpięty o ładowarki) ale z Desire mi się udało rozładować na maksa. Po podpięciu telefon wisiał bez życia przez dobre pięć minut zanim załapał.

Jest to możliwe co piszesz , bo jak widać kolega skomentował że nie działa na kombinacje klawiszy .

Pozostaje reanimacją baterii , jak nie zareaguje po jakimś czasie przy ładowarce to wtedy drastyczne podejście Bateria 12v , lub Ładowarka i bez pośrednio Bateria ładowana .

W tej chwili bateria już jest tzw ( Uszkodzona ) . Możesz jeszcze pozostawić to dla Serwisu i wymienić ją na nową :facepalm1:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

ja bym spróbował ją jeszcze o zamrażalki włożyć na godzinkę... HD2 wstał mi po takim zabiegu, ale tak jak kolega (up) pisze, bateria była do wyrzucenia. Jak masz na gwarancji to nie baw się w reanimacje tylko od razu wal o serwisu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
ja bym spróbował ją jeszcze o zamrażalki włożyć na godzinkę... HD2 wstał mi po takim zabiegu, ale tak jak kolega (up) pisze, bateria była do wyrzucenia. Jak masz na gwarancji to nie baw się w reanimacje tylko od razu wal o serwisu.

To już jest ostateczność moim zdaniem bo skracasz żywotność baterii która już i tak dostała po du**e . Polecam Serwis i zgłoszenie problemu z Bateria . Bez kombinacji i późniejszych rozczarowanie :eek:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Kurde, do najbliższego serwisu mam 100 km :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.