• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
gumopkp

Kupujemy Nexus 6P - gdzie i jak.

910 postów w tym temacie

Kupujac na stronie google nexusa 6p w USA jest to taka sama wersja jaka kupilbym w Polsce? Chodzi mi o rodzaje pasma naczytalem sie o tym i raz widze komentarze ze telefony dzialaja bez problemu lecz po chwili trafiam na komentarze ze telefon nie odbiera sygnalu w Polsce... Wiem ze kupujac na google dostane czysty android nie np przerobiony przez tmobile lub at&t prosze o pomoc...

Sent from my LG-H631 using Tapatalk

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nie jest to ta sama wersja - 6P ma wersję amerykańską i globalną (http://www.gsmarena.com/huawei_nexus_6p-7588.php). Jednak amerykańska wersja obsługuje pasma LTE 1800, na których na pewno nadaje Orange, T-Mobile oraz Play (https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LTE_networks_in_Europe), więc LTE powinno działać. Nie wiem jak z Plusem. Nie jest to info potwierdzone, tylko moja analiza względem danych z Wikipedii i danych technicznych 6P.

Z mojego punktu widzenia daleko poważniejszym problemem z zakupem telefonu w Stanach jest gwarancja - jeśli zobaczysz jakąkolwiek wadę fabryczną (o co nietrudno przy pierwszej partii) będziesz musiał telefon odsyłać za ocean, bo nikt Ci na tereniu UE amerykańskiej gwarancji respektować nie będzie.

Edytowane przez KunDun

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam francuski amazon (amazon.fr)/ja dzis zamowiłem wersję Silver 32GB z wysyłką do PL wyszło mnie 671€. Dostawa na 25-27.11

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Na niemieckim Amazonie cisza brak daty dostawy, pojawił się na stronie Media Markt i Saturn w cenie 699euro za 64gb, ale też bez przewidywanej daty wysyłki

Edytowane przez mniedziel

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również zamówiłem na francuskim amazonie. Za 32 GB w kolorze srebrnym/aluminiowym z najszybsza opcją dostawy zapłaciłem 673,29 EUR. Może gdzieś bym zdobył taniej, ale i tak wolę zapłacić nawet troszkę więcej, ale mieć obsługę amazonu ;)
Przewidywany czas dostawy taki sam jak u @@iPit - 25-27 listopada.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, gdzie najlepiej kupić obcą walutę?
Polecacie jakiś serwis do wymiany walut? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Walutomat.pl najmniejsze prowizje, dobre kursy i szybkie przelewy. Ja za 660€ zaplaciłem tylko 0,60€ prowizji.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też zamawiałem przez Amazon tylko z UK. Telefon dostałem tydzień wcześniej niż deklarowany termin dostawy.

... Nexus 6P + SwiftKey...

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale na brytyjskim amazonie nie.ma dostępnych N6P, wiec jak mogłes kupić tam ten model ? Chyba ze od jakiegoś sprzedawcy ze sporą marżą...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na ile jest gwarancja na telefon gdy kupiny z amazon.de/fr? 2 lata? Bo coś kiedyś obilo mi się o uszy że tylko rok.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.