Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
Gość fredek7

Ustawienia własnych dzwięków

Pytanie

Napisano (edytowane)

Jeśli chcemy dodać własne dzwonki do swojego telefonu musimy utworzyć następujące foldery na karcie SD

/sdcard/media/audio/alarms/ (alarmu)

/sdcard/media/audio/notifications/ (powiadomienia)

/sdcard/media/audio/ringtones/ (połączeń)

/sdcard/media/audio/ui/ (dźwięk interfejsu)

Pliki powinny być w formacie mp3 lub wav ( mi latają wszystkie w mp3 ale czasami może być ze nie widzi mp3 w danej wersji i może żądać innego formatu { czasami starczy przywrócenie do ustawień fabrycznych i widzi wszędzie mp3 } )

Ustawienia w SMS

Ustawienia -> dźwięk -> dźwięk powiadomienia

Poza tym musimy zmienić jeszcze ustawienia w

Wiadomości / Ustawienia / Powiadomienia / Dźwięk powiadomienia

Nie dotykajcie w wyborze dzwonków opcji WIĘCEJ bo tam waszego dzwonka nie ma bo jest to od kierowanie do HTC HUB

Inny dźwięk do każdego powiadomienia

Menu / Personalizuj / Dźwięk powiadomienia / tu ustalamy dodatkowo jaki dźwięk do czego

Jeśli ktoś ma problem z dzwonkami proszę o pisanie w tym poście a rozszerzę instrukcje dodawania dźwięków do telefonu .

Edytowane przez fredek7

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

60 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Ale kombinujesz ziomek ja mam folder z dzwonkami a w ustawieniach dźwięków dodaje po prostu ten który mnie interesuje i wszystko działa

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Chodzi ci z folderami czy z ustawieniem SMS ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ogólnie jakoś zbyt zamotany sposób ale fajnie, ze Ci się chciało :-)

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Działa to na wszystkich z androidem , podaje uniwersalny sposób na cały system ( zwykły WF nie widział mi dźwięków powiadomień przed 1 przywróceniem zanim nie było tych folderów teraz widzi każdy dźwięk na karcie poza tymi folderami ) .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Spoko, jak już napisałem fajnie, że takie coś zrobiłeś :) Jednakże u nas na WFs nie trzeba tak kombinować. Dlatego myśle, że jak już podpinać ten temat to nie w dziale s'ki tylko jakoś ogólniej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Tylko że większość osób nie przegląda forum tylko pisze ponownie o tym samym problemie . W tym dziale już 2 razy poruszany ten temat .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Też racja no ale nie nasza wina, że nie szukają i łamią regulamin pisząc w kółko to samo, jak dla mnie można podkleić temat chociaż pewnie i tak będą nowe osoby zakładały tematy ;p

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Zdziwiłbyś się - też tak miałem że dodałem sobie dzwonki tak jak ty opisywałeś - potem dałem większą kartę i się porypało wszystko - próba dodania jakiegokolwiek dźwięku kończyła się fiaskiem - znalazłem temat z tworzeniem folderów i problem zniknął - teraz jak do folderu dorzucę dzwonek to automatycznie jest na liście do wyboru - więc temat jak najbardziej jest dobry...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Napisano (edytowane)

ja mam taki problem biore sobie wiadomosci => ustawienia => powiadomienia => dzwiek powiadomienia i tutaj mam do wyboru liste dzwiekow ktore proponuje telefon a ja chce ustawic sobie swoj dzwonek ktory wczesniej wrzuciłem wiec biore WIECEJ zeby wybrac a tutaj pokazuje mi sie HTC SENSE i czy to nie jest poo♥♥♥♥♥e??

jeest ktoś w stanie pomóc??

Edytowane przez divinodzar

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Więcej przenosi cię do strony HTC i ich dzwonków . Swój dzwonek szukasz w liście dzwonków przewidzianych przez system są tam alfabetycznie więc dobrze poszukaj jeśli robiłeś to jak podane jest w 1 poście .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.