• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
DaN995

Nexus 5X - bumpery, case'y, futerały itd.

259 postów w tym temacie

Szukam jakiegoś silikonowego cienkiego etui, które ochroni mojego Nexa przy upadku, oraz nie będzie za drogie (jestem studentem na utrzymaniu rodziców <_<)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zakupiłem ostatnio Diztronica i jestem pod wrażeniem. Niby zwykły czarny silikon ale świetnie pasuje i sprawia, że telefon wygląda nawet lepiej niż bez niego. Pierwszy futerał którego nie miałem ochoty zdjąć po 2 dniach :D Zapłaciłem 35zł i jeszcze szkło dostałem :v 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A z jakiej stronki i jaki model? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

W końcu zebrałem się w sobie żeby dodać te zdjęcia w ramach ostrzeżenia dla kogoś. Polecane nieraz tutaj etui Diztronic zostawiło po miesiącu jak zdjąłem takie ślady: 

17976822_10211154211484976_798435368_o.jpg

17949631_10211154201164718_1480716089_o.jpg

17949824_10211154211164968_1388707259_o.jpg

17968822_10211154200604704_1458900251_o.jpg

Ktoś mi poradzi co zrobić? Napisać na fejsie Diztronica?

Edytowane przez Daniel.
Grafikę wrzucamy w " spoiler " Proszę o tym pamiętać.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jakaś masakra, ja nosilem białego w takim właśnie diztronicu przez jakieś 3 miesiące i nic się nie stalo

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na podstawie 2 ostatnich postów, myślę że Szymi trafił na jakąś tandetną podróbę. Może nie wygląda jak podróbka ale jakość i typ użytych materiałów ma znaczenie. 

Ja mam obecnie 2 case. Goospery Red z którego jestem zadowolony, świetnie chroni urządzenie przez upadkami i rysami, wygląda ok, tyle że po ponad pół roku używania widać że paluszki lekko starły lakier, co objawia się różnicą delikatną w odcieniu koloru. Drugie z ali czarne miękkie TPU, w miejscu klawiszy musiałem wyciąć case manualnie, bo nie dało sie inaczej używać telefonu, przez zmatowiony tył zbiera duuuuuużo brudu. Po jednym dniu i orzetarciu wacikiem nasączonym alkoholem robi się brązowy (nie że żyje w jakimś brudzie czy co, to to nieee, nazwałbym to pracą), podsumowując tandeta, na dodatek nexus wygląda okropnie jak jakaś chinska zabaweczka z kiosku. Obecnie zakupiłem Nillkina Crystal Clear i jestem ciekaw jak będzie się prezentował w nim mój czarny Nexus. W necie nie znalazłem żadnego "real foto", jedynie z białym Nexem, a nie o to mi chodzi...

Jak chcecie mogę podesłać parę zdjęć jak będzie się prezentować na czarnym Nexusie, jeśli się ktoś waha z zakupem. :>

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Kupowałem tutaj:

Sklep Allegro

Sklep ma prawie 3k opinii 100% pozytywnych. Nie wydaje sie żeby były tam podróbki. Napisalem do nich mimo ze juz menelo 9 miesiecy od zakupu. Dam znac co odpowiedzą. Wczesniej myslalem wlasnie ze moze nie mozna nosic niebieskich na bialym, albo ze po prostu te casy tak farbuja a ludzie kupowali czarny na czarny czy cos. 

Pisalem do producenta etui ale nic mi nie odpisali. 

Aktualizacja:

1. W sklepie na fejsie zaproponowali wymiane etui na nowe. Tylko co mi po nowym jak obudowa do wymiany jest. Bo domyc tego niczym nie idzie, probowalem :/

2. Dodali ze skontaktuja sie z producentem zeby sie dowiedziec czy da sie jakos usunac te plamy i dopiero wtedy wymiana ewentualnie, czyli pewno potrwa. 

Jesli mam nie pisac o tym w tym dziale (bo czaje ze to podchodzi juz pod opinie sklepu niz etui, no ale zwiazane z tematem) to daj admin jakis znac :P  

Edytowane przez szymi

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jeśli etui było przyczyną zafarbowania i wyszło od producenta tego badziewia, to myślę że możesz upominać się o wymianę telefonu na nowy, ewentualnie naprawę gwarancyjną na koszt firmy (wymiana obudowy). Mówiąc krótko zniszczyli Ci telefon...

Producent powinien wziąć je od ciebie na ekspertyzę. 

Edytowane przez Daniel.
Usunięcie zbędnego tekstu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

@szymi

Ja ma telefony od 5 lat tylko w czarnych diztronicach i nigdy takich chec nie miałem. Ostatniego kupowałem również u tego sprzedawcy, bo jest godny polecenia. Chyba jakąś trefną sztukę dostałeś. Pisz do tego sprzedawcy. Od niego kupiłeś i on odpowiada. Do diztronica nie pisz, bo nie kupowałeś u niego, więc zapewne Ci odpisze, że nie wiadomo czy to oryginał i co to w ogóle jest. Nie masz pewności, że sprzedawca nie sprowadził sobie tego z chin za 2$. Raczej wątpię, ale kto wie...

Edytowane przez K9G

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.