Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

K9G

Nexus 6P - bumpery, case'y, futerały itd.

Rozwiązany

K9G   
Otrzymana reputacja: 357
K9G

@@pczepnik

A jak tłumienie wstrząsów w porównaniu z diztroniciem w tym casie? Żona upuszcza telefon średnio raz na 3 dni, więc musi być dobrze ;]

Edytowane przez K9G
  • Lubię to! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pczepnik   
Otrzymana reputacja: 227
pczepnik

Zachodzi około 2 mm wyżej niż ekran, guma wydaje się być dosyć wytrzymała. Wg mnie będzie dobry na obcierki i małe uderzenia. Na asfalt bym nie rzucał ani w tym ani w diztronicu;)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Makalele   
Otrzymana reputacja: 0
Makalele

Chciałbym ogłosić, że znalazłem św Graala wśród case'ów! Head case się nazywają. Na ebayu są dostępni. Przy zakupie kilku sztuk można liczyć na spore rabaty. Ja zakupiłem 3w cenie 2. Faktura super przyjemnej i super przylepnej gumy na pleckach. Można telefonem machać trzymając w dwóch palcach. Polecam z całego serca! Dodatkowo case przychodzi w takim jakby piórniku z folii zamykanym na zamek. Dla fanów trzymania wszystkiego na półkach jak znalazł! Łapcie linka http://m.ebay.co.uk/itm/HEAD-CASE-DESIGNS-COLOUR-BLOCKING-SOFT-GEL-CASE-FOR-HUAWEI-NEXUS-6P-/191805524145?nav=SEARCH

Czy na ramkach też jest guma? Trzyma mocno telefonu? Pytam bo mam teraz bugdroida i właśnie etui jest dość luźne na ramce. Czy są wyciecia na klawisze funkcyjne? Można prosić o fotki z różny stron? Przesyłka rozumiem że free:)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pczepnik   
pczepnik

Przesyłka za free. Masz pełen opis w linku. Zdjęcia zrobię jak wrócę do domu. Ramki ładnie zachodzą na boki telefonu. Boki przezroczyste, grafika tylko na pleckach. Brak wycięć na przyciski ale działają bardzo ładnie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
K9G   
Otrzymana reputacja: 357
K9G

Odpadam, bo się kolory nie podobają :)

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mastefix   
Otrzymana reputacja: 95
mastefix

Kolory super tylko ja nie ogarniam opłat:)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Makalele   
Makalele

W pl nie idzie tego kupić?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pczepnik   
pczepnik

Wy tak na serio? Podany link na tacy jest. Jeżeli chcecie poszukać dostępnych w Polsce to szukajcie..

Edit: dorzucam zdjęcia poglądowe. Wykonane jabłkiem więc się proszę nie czepiać ;)

cc146b4311e8434cc284654993db0931.jpge19b0658268e3b7cbcd4c6170528aaff.jpgf0d62586e9187e0eb74ffef86e4cc009.jpg

Edytowane przez pczepnik
  • Lubię to! 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
beholder   
Otrzymana reputacja: 11
beholder
Właśnie założyłem nillkin Nature! Szczerze polecam! Niemal nie zmienia wielkości telefonu a solidnie wykonany!

Sprawdziłem, zamówiłem, jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem podobny futerał tylko grubszy, teraz mam wrażenie jakbym miał w ręku zupełnie inny telefon :D Niby nic, ale jest różnica. Fajnie, że jest zatyczka na usb, nie będzie się tak mocno gromadził kurz.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Makalele   
Makalele

Wy tak na serio? Podany link na tacy jest. Jeżeli chcecie poszukać dostępnych w Polsce to szukajcie..

Edit: dorzucam zdjęcia poglądowe. Wykonane jabłkiem więc się proszę nie czepiać ;)

cc146b4311e8434cc284654993db0931.jpge19b0658268e3b7cbcd4c6170528aaff.jpgf0d62586e9187e0eb74ffef86e4cc009.jpg

Dzięki! A można z boku fotkę :D ? Pytałem o sprzedaż w Polsce, bo nie mogę znaleźć :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.