sereckk

Serwis LG - wrażenia, opinie, pytania

575 postów w tym temacie

Mi pojawiły się poświaty na wyświetlaczu a po 3-4 miesiącach padła płyta główna. W zeszły czwartek wysłałem tel do Mławy a dzisiaj właśnie kurier przywiózł naprawiony telefon z wymienionymi elementami i chyba plus nowa bateria. Z wyświetlaczem wymieniana jest ramka i teraz jest też nowa. Ogólnie jestem zadowolony i z szybkiej naprawy i szybkiej wysyłki. Gwarancji mam jeszcze 4 miesiące więc muszę pilnować tematu heh

@Rambdal

Przy wymianie ekranu wymieniają ramkę na nową a czy odwrotnie to nie wiem. Chyba ekran jest "związany" z ramką.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam.
Mój LG się grzeje w okolicy aparatu. Nie trzeba wiele, 10 minut na włączonym 3g i net. Czy takie coś obejmuje gwarancja? Jeśli tak do którego serwisu najlepiej wysłać?

Edytowane przez dszymek
Korekta tekstu po przeniesieniu posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, moja G4 już 2 razy miała wymieniana płytę główną, i tak pytam na przyszłość gdzie mam napisać i co, żeby przy 3 naprawie dostać nowy telefon :)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Występuje u Ciebie również powidok wyświetlacza i zgłaszałeś to podczas wysyłania telefonu na naprawę?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

sorki ze dop teraz odpisuje ale nie mailem czasu nawet tu zaglądnąc. Otóż przyczyną odmowy była wg nich ingerencja cieczy. LG G4 ma dwie diody na baterii i obudowie które sa wskaznikiem wilgoci kiedy zabarwia sie na rozowo.  I w mom przypadku wskaznik baterii jest rozowy, ten na obudowie nie (jest bialy tj. nienaruszony). Wskaxnik ten na bateri zabarwia się nawet po przejechaniu spoconym palcem, a ja nie powiem ze szukajac codnych przyczyn pochuchałem na styki (nie pytajcie czemu) probowałem poprostu. i tak utożsamiaja odmowe glupie bo awnet nie rozkrecili obudowy nie ruszyli ani jednej srobki. Pisałem im 2 odmowy pełne na A4 i wiadomo zero reakcji pieczontka na gwarancji ze anulowane i hendeho. Serio nie jestem znawca ale nie jestem tez na tyle glupi zeby nie widziec co sie dzieje tym abrdziej e temat opisany wszerz na forach. tel zepsul sie w trakcie rozmowy zero upadku wilgosci co jestem pewien itp. Moge dac do wgladu moje arcydzielo jak wyplulem ich podejscie do klienta.

I druga sprawa jak pisalem zrobilem ponowne lutowanie. tzn podgrzalem stopniowo plyte aby luty na nowo sie zalaly co wg. wielu info powinno pomoc. Tak pomoglo  tel dzialal super przez 3 dni złożyłem akcesoria i chcialem sprzedac jak najszybciej ale niestety w czwartek znowu petla i dupsztylion. Ciezko powiedziec czy faktycznie dobre ponownie obsadzenie procesora byloby pomocne a co za tym idzie najmniej kosztowne. Na forach zagranicznych przeczytalem ze zamawiaja z aliexpress procesory za ok 50$ i wlutowuja w domu bo to nie filozofia tylko w maire lepsza lutownica i dziala.  Ale po swoim zabiegu nie wiem co myslec. Pr sprzedac tel za grosze 300zł czy pr naprawic. Wrzucal link przykladowy z tym fixem filmiki udostepnione na youtube nie podlegaja ochronie konsumenta i mozna je udostepniac wiec udostepniam. Ale czy polecam ....??

Spoiler

Glupio jesli faktycznie naprawa za ok 200 zl moglaby ożyć urządzenie. Sorki za rozpisanie i za bledy 

Edytowane przez dszymek
Video umieszczamy w spojler

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.