Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rozwiązany

sebek0124   
Otrzymana reputacja: 0
sebek0124

Mam dokładnie ten sam problem co kolega wyżej, ale mój telefon po wejściu w bootloopa zaczął się strasznie grzać i przestał całkowicie reagować. Nie da się go włączyć, nie wyświetla się ekran ładowania ani nie wykrywa go komputer. Jak myślicie, to już jego koniec?

Edytowane przez sebek0124

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sebeq   
Sebeq

Witam. Telefon nie wstaje po próbie downgrade'u z 6.0.1 do 5.1.1 (wersja E) wszystko byłoby w porządku gdybym nie wgrał pliku kdz z modelu 959 zamiast 955, po wgraniu telefon nie reaguje nawet na ładowanie i download mode, zostaje tylko serwis ? naprawią to w ramach aktualnej gwarancji ?

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Seiko   
Otrzymana reputacja: 3467
Seiko

@Sebeq

Jeżeli telefon nie reaguje na nic to bez problemu przejdzie na gwarancji. Ponieważ oni sami nie będą wiedzieć bo go nie uruchomią. Wymienią płytę główną i odeślą ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TATTOOAREK   
TATTOOAREK

próbowałem sflashowac aplikacja flashfire mod 4.7 ze strony https://forum.xda-developers.com/g-flex2/development/dec-21-stock-lollipop-flex-2-ls996-t3275531

niestety system nie uruchamia sie stoi na logo LG , równiez  w trybie download mode nie widzi adb, 

przy probie instalacji softu flashtoolem proces zatrzymuje sie na 9% paska postepu i nie idzie dalej

na forum zamieszczony poradnik jak poradzic sobie z  autentication error #9 jednak ze jego autor zrobil to w sposob nieczytelny niezrozumialy, komendy ktore podal sa napisane w ciągu z błędami a ja nie moge nigdzie znalesc poprawnych , czy ktos z forumowiczow bylby w stanie mi pomoc?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mat3j861   
Otrzymana reputacja: 56
mat3j861

Witam, mam problem z LG G Flex 2. Telefon się strasznie wieszał, restartował. Postanowiłem wgrać mu nowe oprogramowanie. Już to kiedyś robiłem, mimo to i tak korzystałem z poradnika. Sterowniki potem LGUP, podłączam telefon w trybie download, odpalam LGUP - nie podłączono żadnej słuchawki. OK, może złe stery... instaluje LG PCsuite - on na pewno zainstaluje poprawne stery pomyślałem... po isnstalacji odpalam pcsuita podłączam włączonego flexa - komunikat tylko ładuje, brak możliwości wybrania rodzaju komunikacji (ani tryb MPT ani nic innego po prostu tylko ładowanie) Podłaczałem tak kilka razy telefon z nadzieją że może coś w końcu zaskoczy... lecz bez skutku. Ok, myślę może teraz LGUP załapie,,, niestety też nie załapał lecz tym razem po wyjściu w download mode telefon się nie uruchamia tylko wchodzi w fastboot - czarny ekran i komunikat fastboot mode started. Wyłączyć top mogę tylko przez dłuższe przytrzymanie wol minus i power ale i tak wchodzi z powrotem w ten tryb.

Spoiler

C:\adb>fastboot devices
3a67c06a        fastboot

C:\adb>fastboot reboot
rebooting...

finished. total time: -0.000s

lecz telefon dalej jest w tym trybie zamiast się ponownie uruchomić. 

Czy ktoś się z tym spotkał i zna jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Went   
Went

Witam!

Mam problem z modelem H955. Na początku chciałem wgrać od nowa system w telefonie, lecz przez awarię prądu, podczas wgrywania nowego systemu, komputer przestał działać. Teraz na telefonie mam tylko napis "Firmware Update Do not unplug the USB connection until the process is complete 0%". Próbowałem robić Hard reset, lecz po dwóch kliknięciach "Yes" znowu włączał się Firmware Update. Dodatkowo próbowałem przez LG Support, lecz program nie wykrywa telefonu nawet po wgraniu sterowników. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Went

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
spox_kuba   
spox_kuba

Witam !

Mam problem, otóż kupiłem Lg Flex 2 H950

Niestety, ta wersja miała problem z LTE i wpadłem na "genialny" pomysł, żeby wgrać mu ROM z H955

100% i bach... cegła.

Telefon jest wykrywalny w menadżerze urządzeń jako "qhsusb_bulk"

Pytanie, czy jest szansa go jeszcze jakoś odratować ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.