Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Mumcio1977

Nexus 6 - folie ochronne/szkło na ekran

Rozwiązany

Mumcio1977   
Otrzymana reputacja: 4
Mumcio1977
Napisano (edytowane)

Co prawda porządnej foli jeszcze chyba nie ma, ale zakupiłem dzisiaj szkło, folia Nillkina Amazing H+ (cena 48 zł + koszt wysyłki), całość estetycznie zapakowana i od razu widać, że mamy do czynienia z produktem wysokiej jakości :) Jutro będę zakładał i dam znać jak się sprawuje :) Jak ktoś testował inne rozwiązanie to proszę o info. :)

Założyłem, wszystko ładnie i pięknie, fajnie się palcem po tym sunie, czyści i w ogóle ale niestety po bokach nie przylega dokładnie, nie przeszkadza to w użytkowaniu ale raczej brzydko wygląda, założyłem ją raczej dobrze bo nie ma zbyt dużego manewru by ją przesuwać czy to w lewo czy w prawo, no nic kupie teraz szkło Benksa i zobaczymy :)

Edytowane przez pczepnik

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kapcun   
Otrzymana reputacja: 0
kapcun

Witaj

miałem identyczny problem z tym szkłem. Polecam za to Orzly - wszystko idealnie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Mumcio1977

♥♥♥♥cze :) miałem ją kupić a kupiłem Benksa, mam nadzieję, że wszystko będzie ok bo nie są tanie a 48 zł już w błoto poszło :(

---------- Post dołączono o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

No i niestety sytuacja z Benksem się powtórzyła, te szkła są po prostu źle docięte. Poza tym są one identyczne bo je przykładałem do siebie. Jedyny plus to sposób w jaki są zapakowane. Pełen profesjonalizm :) Straciłem ponad 100 zł i zostałem bez folii/szkła na ekranie, więc jak nie chcecie się wkur..c to ich nie kupujcie. Pozostała mi ostatnia folia/szkło którą zakupiłem Orzly :) Mam nadzieję, że będzie ok ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kapcun   
kapcun

Orzly będzie ok. Nillkin i Orzly to jedyne prawidłowo docięte szkła na jakie trafiłem. Z tym, że Nillkin odstawał na krawędzi (jak wspomniano powyżej).

Co do Orzly. Wczoraj spadł mi telefon. Pękło szkło ochronne (wcześniej miało ryse od kluczy), ale ekran cały :) Chyba spełnia swoje zadania.

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Mumcio1977

Nillkin jest identyczną folią jak Benks tyle, że w innych opakowaniach. Nie polecam żadnej z nich. Już napisałem do sprzedawcy, zobaczymy jak mnie potraktuje bo sam wspomniał, że klienci narzekają, że krawędzie nie dochodzą >:(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rejpsnake68   
rejpsnake68

pisałem do 3mk kiedy w ich ofercie znajdzie się folia i flexiglass do N6.

niestety jeszcze nie mają wzornika ( czyli, nexusa 6 )

nawet dostałem propozycję żeby im swój egzemplarz wypożyczyć na 3 dni.

w zamian dotną, nakleją co tylko sobie bym zażyczył na mój tel. ( i przy okazji wprowadzą na rynek nowy produkt )

niestety to już nie jest możliwe, wczoraj sprzedałem N5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Mumcio1977

Ja też pisałem i też dostałem propozycję ale się zastanawiam, możliwe że im wyślę w przyszłym tygodniu.... Trochę mi szkoda się rozstać z telefonem :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rejpsnake68   
rejpsnake68

....no własnie trudno się rozstać z nową zabawką

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Mumcio1977

Założyłem Orzly i jest ok, ona jest po prostu mniejsza ale wystarczająca :) więc jak chcecie zaoszczędzić to ją polecam :) a co do pana który mi sprzedał poprzednie folie Nillkina i Benksa to niestety temat olał, zresztą tak myślałem, że tak zdobi :) kasa się zgadza :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kapcun   
kapcun

Mumcio, czy Tobie również tłumaczył, że sprzedał tego dużą ilość i jesteś pierwszą osobą, której coś odstaje i to na 100% Twoja wina??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.