Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Mumcio1977

Nexus 6 - folie ochronne/szkło na ekran

Rozwiązany

Mumcio1977   
Otrzymana reputacja: 4
Mumcio1977

Właśnie nie, bo powiedział, że nie tylko u mnie ten problem występuje. Więc trochę się zdziwiłem jego decyzją :) że nawet słowa?! Ale dodatkowo jeszcze moje małe spostrzeżenie: szkło orzly które założyłem jest ok ale nie tak na 100%:( jest dużo mniejsze ale przez to zostawia sporo miejsca na ekranie, i zauważyłem, że troszkę górzej się "mizia" po nim niż przy poprzednich szkłach, ale najważniejsze jest to że szkło przy zakładaniu do folii możemy założyć tylko raz, dostrzegłem, że jak chcemy lekko podwadzić to niestety niż nam się może nie przylepić tak jak z pierwszym razem :( efekt mam taki, ZR szkło leży idealnie ale w prawym górnym rogu nie przylega, Reasumując: bardzo droga impreza w porównaniu do folii :(

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rejpsnake68   
rejpsnake68

czy można zlikwidować odcisk spod szkła już zamontowanego? (szkło Orzly)

przez nieuwagę zostawiłem odcisk palucha i strasznie paskudnie to wygląda

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
K9G   
Otrzymana reputacja: 357
K9G

No raczej jest to nie wykonalne bez ściągania szkła.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rejpsnake68   
rejpsnake68

@@K9G

no tak, źle zadałem pytanie.

....czy po odklejeniu szkła można zlikwidować odcisk na powierzchni z klejem?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
K9G   
Otrzymana reputacja: 357
K9G

Wydaje mi się, że nie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marcin   
Otrzymana reputacja: 115
Marcin

A czy ktoś zamawial gdzieś z zagranicy jakieś inne szkło. Ktoś używał spigena? Ja zamowilem Benks ale jak będzie za szerokie to chce zamówić inne z tym że na pewno nie te orza bo moim zdaniem jest zdecydowanie za małe. Wiem że boki są zaokrąglone i stąd te odstawanie. Miałem wysyłać do 3MK ale po pierwsze weeend się zbliża a po drugie święta.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marrtin   
Otrzymana reputacja: 0
Marrtin

Ja miałem już dość czekania na folię od 3mk. Zamówiłem od skośnookich kolegów 2 sztuki Matowej folii od Nillkina. Mam nadzieję, że nie będzie źle. Jeśli pierwsza będzie ok, wyślę im drugą jako wzornik. Może coś w temacie się ruszy. Swoją drogą trochę szkoda, że takiego Samsunga czy iPhona mają od ręki, a Nexus 6 traktowany jest po macoszemu.

http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=13&id=4709&page=1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marcin   
Otrzymana reputacja: 115
Marcin

@Marrtin, ale że co? Że @3mk folie ochronne olewa klientów? Po prostu nie mają wzornika (czt. Nexus 6) by zrobić folie. Wyślij im nexusa a za free będziesz miał co chcesz.

[Dodano: 01 kwiecień 2015 - 17:29]

Nie zamawiajcie szkła benks

Tak wygląda po naklejeniu https://www.dropbox.com/sh/lneuyazuzv3xge9/AAD24F_txdjCwZ1CUKvGjaA9a?dl=0

Edytowane przez Marcin

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marrtin   
Otrzymana reputacja: 0
Marrtin

Broń boże, wiem, że 3mk klientów nie olewają. To bardzo dobra firma. Nexa na pewno im nie wyślę ponieważ to moje narzędzie pracy i jest mi potrzebny. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mumcio1977   
Mumcio1977

@Marrtin, ale że co? Że @3mk folie ochronne olewa klientów? Po prostu nie mają wzornika (czt. Nexus 6) by zrobić folie. Wyślij im nexusa a za free będziesz miał co chcesz.

[Dodano: 01 kwiecień 2015 - 17:29]

Nie zamawiajcie szkła benks

Tak wygląda po naklejeniu https://www.dropbox.com/sh/lneuyazuzv3xge9/AAD24F_txdjCwZ1CUKvGjaA9a?dl=0

To przecież napisałem wcześniej, że Benks i Nikllin są za duże i po założeniu wyglądają fatalnie :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.