Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
scaryguy

MMS w T-mobile nie wysyla 2.3 X10

Pytanie

Witam

Kilka osob juz pisalo na ten temat. Generalnie tak:

-nie dziala wpisywanie ręcznie ( tzn mozna wpisac ale efekt taki sam, czyli nie wysyla)

- przywróć ustawienia z pozycji ustawienia-sieci zwykle...-sieci komorkowe-punkty dostepu-menu - resetuj do ustawien domyslnych - nie dziala

- konfigurator automatyczny z tmobile - nie dziala ( pisze, ze nie mozna zapisac ustawien na karcie sim)

- automatyczny sms z biura obslugi tmobile - nie dziala

generalnie ustawienia-sieci zwykle...-sieci komorkowe-punkty dostepu- "zaznaczony jest tylko internet, mms nie chce sie "zaznaczyc"

Rozwiazal juz ktos ten problem????

Pozdrawiam

Scaryguy

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

30 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Mam podobny problem. Mam Xperię Mini Pro z T-Mobile PL. Nie odbiera ani nie wysyła MMSów i nie łączy się z internetem. Okazało się, że nie ma skonfigurowanych punktów dostępu. Niestety na stronie T-Mobile nie ma jeszcze automatycznej konfiguracji do tego telefonu, natomiast ręcznie wprowadzonych danych do APN nie zapisuje.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Mam to samo co poprzednicy. Konsultanci z T-mobile padli. To co mi proponowali nic nie pomogło. W standardowej aplikacji SE do wysyłania wiadomości po dodaniu zdjęcia konwersja do mms kończy się info 354 kb co jak wiadomo jest za dużo na mmsa. Konsultantka poleciła mi aplikację z Android Market i na niej poszedł mms :facepalm3: więc czy ktoś z userów zna metodę na ta przypadłość?

Nie chce instalować Room-a ani żadnych innych aplikacji tylko na moim zrootowanym pracować fonie.

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ja już jestem po kolejnej wymianie maili z BOKiem. Doszliśmy do ponownego zainstalowania oprogramowania. Nadal to samo, czyli w moim przypadku nie mozna ustanowić APNów

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Na aplikacji pobranej z Android Market Go SmS PRO mms chodzą bez problemu ale juz na aplikacji systemowej ni chu chu. Po naprawie softu dalej konwertuje fotki do 354 kb. Dobrze że umowa sie kończy ARC Witaj.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Hej, nie wiem czy ten wątek już był więc proszę nie krzyczeć ewentualnie mnie pokierowć-po wgraniu android 2.3.3 nie wysyła mi i nie odbiera mmsów. Ustawienia z ery/t-mobile Aby ustawić profil dla MMS wejdź do Menu > Ustawienia > Opcje bezprzewodowe > Sieci komórkowe > Punkty dostępowe. Pokażą się zapisane APNy. Należy dotknąć jednego z APNów w celu edycji bądź wcisnąć klawisz Menu i wybrać Nowa nazwa APN.

Następnie ustaw:

Nazwa: dowolna, np. ERA MMS

APN: mms (dla Heyah – heyahmms)

Proxy: proszę pominąć

Port: proszę pominąć

Nazwa użytkownika: mms (dla Heyah – heyahmms)

Hasło: mms (dla Heyah – heyahmms)

Serwer: proszę pominąć

MMSC: http://mms/servlets/mms (dla Heyah - http://mms.heyah.pl/servlets/mms)

Proxy dla wiadomości MMS: 213.158.194.226

Port MMS: 8080

Protokół MMS: WAP 2.0

MCC: 260

MNC: 02

Typ APN: należy wpisać wyraz mms

Jestem zielona , nie tylko ja mam problem z mmsami .W poprzednich aktualizacjach nie było problemów....A nie sądzę żeby to był źle wgrany program...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

miałem to samo, zainstalowałem handcent sms i poszło , odinstalowałem handcenta i teraz na systemowej aplikacji mms działa normalnie ,jeszcze usunąłem wszystkie apn i pobrałem na nowo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Po tym zabiegu jak dodajesz zdjęcie w systemowej apk masz dalej komunikat ze wielkość jest np.354kb?

No u mnie to nie pomogło Dalej mms czeka w kolejce do wysłania.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Zawsze można zmniejszyć oddzielnym programem (np. image resize z marketu) wielkość zdjęcia i mmsy normalnie wychodzą.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
Zawsze można zmniejszyć oddzielnym programem (np. image resize z marketu) wielkość zdjęcia i mmsy normalnie wychodzą.

Nie o to wszak chodzi.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Dokładnie Wingerman. Jak widać nikt nie zna sposobu na rozwiązanie tego problemu. napisałem email do SE i zobaczymy jaka będzie odpowiedź z ich strony. T-mobile nie zna rozwiązania. Sympatyczny konsultant polecił mi działanie na innej aplikacji. Co dla mnie jest porażką :facepalm1:

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.