Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

tgb

Gdzie kupić Samsunga Galaxy Note 5

Rozwiązany

Artur35   
Otrzymana reputacja: 878
Artur35

@GRIZZLY1

Trochę, nie ten wątek, ale rozumiem, że chodzi o kontekst związany z Note5. W stosunku do niego Note8, to nowy oddech. 6GB RAM, jest wyraźnie odczuwalne. Działa VoLTE i VoWiFi, które w Note5 ze zrozumiałych względów nie może na softach ogólnych, działać. Względem Note4 "ósemka" to wyraźny progres, jednak względem Note5, tylko umiarkowany. Słabszy jest również zapis video, ale czekamy na aktualizację aparatu.

• Lubię to! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ice6666   
Otrzymana reputacja: 2
ice6666

Dziękuję bardzo za wyjaśnienie :)
Przy F - na aukcji osoba sprzedająca ów telefon pisała iż był zakupiony w salonie Play - głębiej w temat się nie zagłębiałem czy faktycznie tak było :P
Czyli zostaje się C lub CD. Na gwarancję tako jako uwagi nie zwracam, jeżeli chodzi o pełną gw z nowym telefonem, bo jednak nowy, a używka to aktualnie +-500zł różnicy.
Osobiście jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać z gwarancji - w jakimkolwiek telefonie. Jedynie w Note 4 gwara skończyła mi się jakoś pod koniec czerwca tego roku, a w lipcu padła płyta - jeszcze żyje, ale umiera i aktualnie na telefonie to mogę odebrać połączenie (nie widzę połowy ekranu), a naprawa po prostu jest nieopłacalna ze względu na koszta płyty głównej (niestety Note 4 w padniętym ekranem to również koszt +-500zł, a i tak w części są opisane iż płyta główna kiedyś była sprawna - mało wiarygodne info jak dla mnie).
S6/7 są dla mnie po prostu za małe no i brak rysika :P
Tak więc zostaje mi się "czatowanie" na jakąś dobrą ofertkę z Note 5 :D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gzubik   
Otrzymana reputacja: 21
Gzubik
[mention=64100]GRIZZLY1[/mention]
Trochę, nie ten wątek, ale rozumiem, że chodzi o kontekst związany z Note5. W stosunku do niego Note8, to nowy oddech. 6GB RAM, jest wyraźnie odczuwalne. Działa VoLTE i VoWiFi, które w Note5 ze zrozumiałych względów nie może na softach ogólnych, działać. Względem Note4 "ósemka" to wyraźny progres, jednak względem Note5, tylko umiarkowany. Słabszy jest również zapis video, ale czekamy na aktualizację aparatu.
A jak użytkuje Ci się w promowaniu z Note5 pod względem wielkości, ciężkości itp? Osobiście dla mnie wielkość Note5 to taki maks, niby Note8 węższy ale grubszy i sporo cięższy i czy mocno to daje się we znaki

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Artur35

@Gzubik

Dla mnie ergonomia jest bez zastrzeżeń. Note5 jest śliski, "ósemka" trzyma się lepiej w dłoni. Jednak zdjęcia i zapis video, to przewaga Note5. Jeśli ktoś nie używa aparatu, to Note8, jest urządzeniem, idealnym. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ronaldo239   
ronaldo239

Udalo mi sie kupic ostatnia sztuke o pojemnosci 64gb i to jeszcze w kolorze jaki chcialem (srebrny).. nic tylko czekac :) oczywiscie Notes kupiony w MyCasio,wersja SM-N920C.Uprzedzajac pytania,sprzedawca mowil,ze byl bardzo zaskoczony mozliwoscia sprowadzenia Note 5  64gb,niestety predko kolejne sztuki sie nie pojawia z takowa pojemnoscia..

Edytowane przez ronaldo239
  • Piwko! 1
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Artur35

@ronaldo239

Z pojemnością 64GB w Note5 były zawsze problemy. Te sztuki błyskawicznie przechwytywali dystrybutorzy w Europie Zachodniej. W Polsce było ich niewiele. 

Gratuluję zakupu. Urządzenie doskonałe, kolor ładnie prezentujący się i w Polsce rzadko sprzedawany. Aż Ci zazdroszczę...

Edytowane przez Artur35

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ronaldo239   
ronaldo239

Dzięki temu tematowi zdecydowałem się na zakup Notesa 5.Na MyCasio były 4 sztuki i aż nie wierzyłem,ze w przeciągu 2 dni poszły. Cene uważam za rozsądną zważając właśnie na fakt,ze sztuk 64gb jest niewiele.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
GRIZZLY1   
Otrzymana reputacja: 93
GRIZZLY1

Ile dałeś za 64gb?

Sent from Galaxy Note 5 Platinum

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ronaldo239   
ronaldo239
Napisano (edytowane)

@up

2079zl

Edytowane przez Linkyop
Pkt. 4.6 Regulaminu Forum (cytowanie całego postu poprzedzającego)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Artur35   
Artur35

To wyjątkowa promocja. Teraz na Allegro, najtańsze N920CD 32GB, można dostać za 2.200zł. Aż trudno uwierzyć, że kupiłeś w MyCasio...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.