Monika25

Android 6.0 Marshmallow na Honor 6

416 postów w tym temacie

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy dłużej trzyma bateria.

Ja się wstrzymam do momentu aż wyjdzie oficjalnie :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe czy dłużej trzyma bateria.

Ja się wstrzymam do momentu aż wyjdzie oficjalnie :)

Moze sie skusze jak znajde chwile na to. Zrzera mnie ciekawoc :-D

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na Facebooku pisali że od lutego będzie oficjalnie ale kto obserwuje ten wie co się spodziewać... :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NO i ponownie uwalelam fona, ponownie zreeszta przy aktualizacji, tym razem do MM

Instalowalam rom wszystko ladnie doszlo do 100% i od tego momentu wisi na logo, dodam ze logo tylko sie swieci, nic innego sie z nim nie dzieje.

Nie moge zrobic zadnego update przez 3 guziki. fastboot dziala,ale  nic poza tym. Recovery tez nie moge uruchomic, wgrywalam stockowe i TWRP. Po wgraniu recovery ciagle wisi na logo.

Dacie jakises podpowiedzi?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NO i ponownie uwalelam fona, ponownie zreeszta przy aktualizacji, tym razem do MM

Instalowalam rom wszystko ladnie doszlo do 100% i od tego momentu wisi na logo, dodam ze logo tylko sie swieci, nic innego sie z nim nie dzieje.

Nie moge zrobic zadnego update przez 3 guziki. fastboot dziala,ale  nic poza tym. Recovery tez nie moge uruchomic, wgrywalam stockowe i TWRP. Po wgraniu recovery ciagle wisi na logo.

ja nie mam takiej wiedzy żeby potrafić pomóc.

Ale widze że na xda wypytujesz. 

Udało się przywrócić telefon do życia?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak udalo sie.

Zrobilam blad podczas aktualizacji, nie odlaczylam kabla od laptopa.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wolę zaczekać na oficjalną i mieć pewność że wszystko będzie git ☺

Wysłane z mojego H60-L04 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam ten sam problem. Caly czas sie telefon resetuje do logo Honor. Aktualizowalem z pamieci wewnetrznej. Jak ten problem rozwiazac?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wczoraj wieczorem dostałem oficjalną wersję 6.0 z EMUI 4.0, B805 dokładnie przez OTA

nic nadzwyczajnego, wersja testowa, jest nawet opis po polsku ale nie da się go skopiować :/
spodziewałem się czegoś lepszego a jak na razie to telefon trzyma krócej, funkcja dzielenia ekranu na dwie części nie działa praktycznie z żadną aplikacją, 

uprawnienia są do bani, to nie to samo co cyanogenmod, strasznie okrojone i niepraktyczne

dlatego że honor nie chce udostępnić aktualnych źródeł kernela a dokładniej tych dla androida 5, najprawdopodobniej sprzedam swojego i zakupię jakiś normalny telefon którego producent nie łamie licencji GPL....
telefon mi się strasznie podobał bo jest stosunkowo mały jak na swoje parametry ale producent leci w kulki

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.