Monika25

Android 6.0 Marshmallow na Honor 6

415 postów w tym temacie

Podales przerobiony soft z Huawei Mate 7 z wersji UE. Oczywiscie bedzie dzialal;) O ile masz roota i wgrasz go przez TWRP???

Ta ruska strona nie jest taka straszna, praktycznie najlepsze forum jesli chodzi o Honor 6.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć

Poszukuję informacji w temacie aktualizacji Honora 6 H60-L12. zrobiłem upgrade "lokalny do Emui 4.0 przechodząc z wersji B535 na B807.

teraz chce podnieść wersję do B823 jednak automat nie znajduje aktualizacji, a w Emui 4.0 brak jest aktualizacji lokalnej.

Paczki z softem (przejscia miedzy wersjami) pobieram z tego źródła https://mega.nz/#F!uopFUBJa!jp6hkjmftAKjQ8LrriwOTA!KwhlRKYR . wszystko jest w paczkach, kórych instalcja z loklalupdate pewnie działa ale w przypadku wykorzystania 3 przycisków przy uruchomieniu aktualizacja wywala bład zaraz na pocżatku.

spodziewam się że jest to spowodowane brakiem update.app i w związku z tym pytanie skad wziać taki plik i czy ten zaciągnięty z ww. źródła po rozpakowaniu danej wersji wystarczy?

Czy są inne metody omijajace ten brak lokalnej aktualizacji z dload?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuc plik bez rozpakowywania  do dload i wtedy 3 przyciski.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbowałem właśnie w ten sposób,aleprzy 4%pokazuje wykrzyknik i chińskie krzaczki. Po kliknięciu na krzaczek telefon uruchamia sie ponownie.

Wysłane z mojego H60-L12 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Aha. To co mam w dload to upadate.zip przejscie z b807 na b809

Wysłane z mojego H60-L12 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

robiłem uptade softu H60 L02 z postu #254, najpierw wgrałem B535, gładko poszło, a następnie soft B353 - B856 (https://mega.nz/#!jxZS2ahK!yvVmcXGn-qdkaOoWgEUZOYy06HvuTUSJU17tH9QCV84) szło normalnie ale po uruchomieniu się pojawił się napis honor na dole powered by android i stoi. Jak to naprawić? Dlaczego soft B535 mial jeden plik uptade.app a ta kolejna aktualizacja oprócz takiego samego (40 mb) 4 katalogi? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.