Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Monika25

Android 6.0 Marshmallow na Honor 6

Rozwiązany

Monika25   
Otrzymana reputacja: 26
Monika25

Podales przerobiony soft z Huawei Mate 7 z wersji UE. Oczywiscie bedzie dzialal;) O ile masz roota i wgrasz go przez TWRP???

Ta ruska strona nie jest taka straszna, praktycznie najlepsze forum jesli chodzi o Honor 6.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
andrzejga   
Otrzymana reputacja: 0
andrzejga

cześć

Poszukuję informacji w temacie aktualizacji Honora 6 H60-L12. zrobiłem upgrade "lokalny do Emui 4.0 przechodząc z wersji B535 na B807.

teraz chce podnieść wersję do B823 jednak automat nie znajduje aktualizacji, a w Emui 4.0 brak jest aktualizacji lokalnej.

Paczki z softem (przejscia miedzy wersjami) pobieram z tego źródła https://mega.nz/#F!uopFUBJa!jp6hkjmftAKjQ8LrriwOTA!KwhlRKYR . wszystko jest w paczkach, kórych instalcja z loklalupdate pewnie działa ale w przypadku wykorzystania 3 przycisków przy uruchomieniu aktualizacja wywala bład zaraz na pocżatku.

spodziewam się że jest to spowodowane brakiem update.app i w związku z tym pytanie skad wziać taki plik i czy ten zaciągnięty z ww. źródła po rozpakowaniu danej wersji wystarczy?

Czy są inne metody omijajace ten brak lokalnej aktualizacji z dload?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Monika25   
Otrzymana reputacja: 26
Monika25

Wrzuc plik bez rozpakowywania  do dload i wtedy 3 przyciski.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
andrzejga   
andrzejga

Próbowałem właśnie w ten sposób,aleprzy 4%pokazuje wykrzyknik i chińskie krzaczki. Po kliknięciu na krzaczek telefon uruchamia sie ponownie.

Wysłane z mojego H60-L12 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Aha. To co mam w dload to upadate.zip przejscie z b807 na b809

Wysłane z mojego H60-L12 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
muad1   
muad1

Witam,

robiłem uptade softu H60 L02 z postu #254, najpierw wgrałem B535, gładko poszło, a następnie soft B353 - B856 (https://mega.nz/#!jxZS2ahK!yvVmcXGn-qdkaOoWgEUZOYy06HvuTUSJU17tH9QCV84) szło normalnie ale po uruchomieniu się pojawił się napis honor na dole powered by android i stoi. Jak to naprawić? Dlaczego soft B535 mial jeden plik uptade.app a ta kolejna aktualizacja oprócz takiego samego (40 mb) 4 katalogi? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
arek103   
arek103
Napisano (edytowane)
Dnia 16.02.2017 o 01:35, andrzejga napisał:

cześć

Poszukuję informacji w temacie aktualizacji Honora 6 H60-L12. zrobiłem upgrade "lokalny do Emui 4.0 przechodząc z wersji B535 na B807.

teraz chce podnieść wersję do B823 jednak automat nie znajduje aktualizacji, a w Emui 4.0 brak jest aktualizacji lokalnej.

Paczki z softem (przejscia miedzy wersjami) pobieram z tego źródła https://mega.nz/#F!uopFUBJa!jp6hkjmftAKjQ8LrriwOTA!KwhlRKYR . wszystko jest w paczkach, kórych instalcja z loklalupdate pewnie działa ale w przypadku wykorzystania 3 przycisków przy uruchomieniu aktualizacja wywala bład zaraz na pocżatku.

spodziewam się że jest to spowodowane brakiem update.app i w związku z tym pytanie skad wziać taki plik i czy ten zaciągnięty z ww. źródła po rozpakowaniu danej wersji wystarczy?

Czy są inne metody omijajace ten brak lokalnej aktualizacji z dload?

Aby wgrać wyższą wersję  należy wrócić do B525 przez Rollback a następnie wgrać np B525-B823

dodana zawartość

@up

Przy instalacji do wersji B856 należy tylko zmienić nazwę pliku na: "update.zip" bez wypakowywania

Edytowane przez Natan
Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości. Stosujemy @up lub @wspomnij

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
muad1   
muad1

Telefon wrócił wczoraj z serwisu Huwaeia i okazało się, że nic się nie da zrobić. Aż mi się wierzyć nie chce, że jakaś głupia aktualizacja może doprowadzić do zepsucia urządzenia. Czy jest jakaś nadzieja? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MLKKK   
Otrzymana reputacja: 10
MLKKK

Aktualizacje wykonujesz na własne ryzyko. Zrób Rollback do wcześniejszej wersji. Dodatkowo mozesz przywrocic ustawienia fabryczne i wyczyscic cache za pomoca vol + i - oraz power

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
muad1   
muad1
Napisano (edytowane)

Jak miałem zrobić rollback skoro nawet firmowy salon nie potrafil tego zrobić (a próbowałem), ostatecznie w jednym punkcie gsm naprawili. Teraz mam wersje EMUI 3.1 6.2.1, Próbowałem zainstalować wersje Emui 4.0_6.3.1 (https://mega.nz/#F!ztYliaxL!4gfyXozSW51eNahGZBDgBQ!KwhlRKYR) ale po restarcie dostaje info o złej wersji (software install failed, incompatibility whit current version, please download the correct update package), klikam ponownie się uruchom (na szczęście działa). Którą wersje najpierw trzeba zainstalować? 

Poczytałem na innych forach i najlepszym sposobem okazało się podmiana proxy na chińskie, do 6.3.16 znalazł sam telefon, a następnie przez USB i aplikacje Hisuite poszło do 6.8.16 (emui 4.01). Wszystko ok. Przy konfiguracji pojawił się problem z kontem gogle. A dokładniej nie mogę połączyć kontaktów z kontem gogle. Nie idzie ręcznie dodać konta. Jak odpaliłem np. gogle play to konto samo się stworzyło ale nadal nie idzie połączyć kontaktów. Chwilowo mogę sobie ze strony eksportować ale zależy mi na trwałej synchronizacji.

Synchronizacja już zrobiona. Jest problem z bluetooth. W aucie telefon działa bez problemu. Ale wcześniej jak biegałem i słuchałem audiobooka i następnie jechałem autem to z automatu kontynuowałem słuchanie (po wybraniu opcji w aucie). Teraz muszę odblokować ekran i ręcznie włączyć. Ma ktoś pomysł jak zrobić aby było po staremu?

Edytowane przez muad1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.