Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Igorius

Nowy tablet od GoldStara - LG G Pad II 8.3 LTE

Rozwiązany

Igorius   
Otrzymana reputacja: 644
Igorius

Witam

W Korei pojawił się następca popularnego również w Polsce 8.3-calowego tabletu od LG a jest nim LG G PAD II 8.3 LTE.

Jego specyfikacja jest ciekawa: 2GB/16GB + slot na karty, IPS 1200x1920 pikseli oraz Snapdragon 615 (osmiordzeniowy) z Adreno 405. Bateria to chyba najsłabsze ogniwo urzadzenia gdyż ma tylko 4800mAh - czyli tylko nieznacznie większa niż u poprzednika w którym nie pozwalała na zbyt długą pracę urządzenia. Jest też wbudowany modem LTE, czego w pierwszej wersji tabletu, dostępnej w Polsce, nie było (pomijam wersję Google Edition). Android to 5.1.1 i mam nadzieję, że dopracowany bardziej niż ten w mniejszym LG G Padzie 8.0 LTE ;)

http://www.gsmarena.com/lg_g_pad_ii_8_3_lte-7828.php

http://www.#####/pl/katalog/lg/gpadii8.3lte/LG-G-Pad-II-8.3-LTE.html

Niestety, nie jest dostępny w sprzedaży (dystrybucji) na terenie Polski, nie widziałem go u żadnego z operatorów (u jednego widziałem tylko LG G PAD II 10.1 LTE w ofercie z mobilnym internetem). Ciekawe kiedy - i za ile - będziemy mogli go kupić... Jesli (moim zdaniem) jego cena nie przekroczy 650-700zł to może być hit. A z czym konkuruje? Ano z Lenovo A8-50L i z Samsungiem Galaxy Tab 4 8.0 LTE SM-T335 - pierwszy jest w cenie nie przekracającej 700zł a drugi... cóż, w zbyt wysokiej cenie (mamy jeszcze Lenovo Yoga 2 8'' za około 1000zł czyli trochę mniej niż za owego Samsunga).

Jak oceniacie to urządzenie po zagranicznych recenzjach i informacjach prasowych?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.