Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Igorius

Nowy tablet od Samsunga - Galaxy TabPro S z Windowsem 10

Polecane posty

Igorius   
Otrzymana reputacja: 644
Igorius

Podczas konferencji CES 2016 Samsung zaprezentował swój nowy tablet - i co ciekawe wcale nie z Androidem ale z Windowsem w wersji 10. Urządzenie ma ekran SuperAmoled 12-cali 2560x1440 pikseli, 4GB pamięci operacyjnej oraz 128/256GB na dane (w zależności od wersji). Procesor od Intela (nie wiem dokładnie jaki model). Bateria 5200mAh (czy aby nie za mała?) oraz m.in. port USB-C. Wersje urządzenia: samo WiFi oraz WiFi + LTE. Dostępny będzie od february... lutego. Nic nie wiadomo o cenie (ale przypuszczam, że w PL nie będzie niska i nie ma co myśleć o kwocie niższej niż 2.7k zł na początek)

[Dodano: 06 styczeń 2016 - 10:36]

Szkoda, że urządzenie ma tylko jedno złącze USB  co uniemożliwiać zapewne będzie jednoczesne ładowanie tabletu z używaniem urządzeń peryferyjnych jak normalna myszka USB (bo zapewne na BT będzie działac bez problemu), zewnętrzny dysk (zapewne tylko z własnym zasilaniem) czy pendrive. Oczywiście - mam nadzieję, że OTG jest w pełni funkcjonalne.

Zastanawia mnie też, czy ten tablet ma normalnego GPS-a z Glonassem a w wersji LTE z A-GPS... Jak uważacie?

Edytowane przez Igorius

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Igorius   
Igorius

999 euro - tyle ma kosztować podstawowa wersja z Core M, 4GB operacyjnej i 128GB wewnętrznej. Zapewne wifi.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wodniak   
Otrzymana reputacja: 61
Wodniak

A ostatnio juz prawie zakupiłem surface 4 i dobrze że tego nie zrobiłem :D czekam na tab pro s :D

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Igorius   
Igorius

Po przeczytaniu recenzji Surface 4 od M$ wygląda, że ten TabPro S to naprawdę dobry sprzęt, dużo lepszy od "oryginału".

Tak przy okazji - nie myślałeś o Lenovo Yoga 3 Pro z dużo ciekawszymi parametrami (8GB RAM, SSD 256GB, 13,1″ 3200×1800, Core M-5Y71) za około 4k zł?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ig0r   
Otrzymana reputacja: 18
Ig0r

UP co masz na myśli mówiąc "oryginał"? Czyżby chodziło Ci o Surface 4 od MS?

Ten Galaxy Tab Pro S wygląda świetnie, ale strasznie drogo. No i nieco mało pamięci RAM.

Ciężko powiedzieć co wybrać. Może byście doradzili?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wodniak   
Otrzymana reputacja: 61
Wodniak

Powiem tak na moje potrzeby to co oferuje tab pro S jest w zupełności wystarczające a szczerze przyznam brakowało mi czegoś takiego od Samsunga :-)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.