40 postów w tym temacie

Prowadzisz firmę?

Masz działalność gospodarczą?

Korzystasz z samochodu w celach służbowych?

Wypełniasz "kilometrówkę"?

Oto aplikacja dedykowana dla Ciebie.

Zapis szybko przebyte trasy i prowadź Ewidencję Przebiegu Pojazdu dla Twojej działalności.

Dodawaj na bierząco swoje trasy, aby pod koniec miesiąca wygenerować z nich raport i odzyskać stracone pieniądze.

Nie pamiętasz ile kilometrów przejechałeś?

Wprowadź tylko miejsce docelowe i początkowe, aplikacja sama obliczy przebyte kilometry, nic prostszego.

pl_generic_rgb_wo_60.png

post-275995-0-54871600-1452290919_thumb.pngpost-275995-0-21495300-1452290898_thumb.pngpost-275995-0-51113300-1452290905_thumb.pngpost-275995-0-87256900-1452290912_thumb.png

1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, zainstalowałem kilometrówkę. Jest fajna. Pomysł bardzo dobry z obliczaniem kilometrów. Mam propozycję, aby dodać funkcję sortowania wpisów, gdy dodaje się zaległe wyjazdy. Sortowanie automatyczne wg kalendarza.

Z chęcią zostanę testerem, jeśli się zgodzisz.

Mam trochę wpisów do dodania.

Druga sprawa to podsumowanie aktualne z danego miesiąca / okresu z możliwością wyboru okresu podsumowania. Może być to fajne / przydatne?

pozdrawiam

Jerry

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dobry pomysł z tym sortowaniem po dacie - już dodaje :)

To podsumowanie to też zacny pomysł, muszę tylko pomyśleć jak to przedstawić.

Chętnie przyjmę wszystkie propozycje.

Edytowane przez pavloasto

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako, że często bywam w Niemczech, to będę testował na tych danych. Na razie kilka wpisów i wyliczenie kilometrów przez google przebiegło pomyślnie.

Jak ustalimy pobieranie aktualizacji z dodanymi nowymi funkcjami? Będziesz tu informował?

Mam nadzieję, że pomogę Ci trochę rozwinąć ten fajny projekt.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, będę pisał w tym temacie jak wypuszczę aktualizację wraz z opisem, co zostało dodane.

Sortowanie danych w historii od najnowszych czy najstarszych?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobre pytanie, zależy od przyzwyczajenia, czy najnowsze na górze czy na dole. Chyba w historii najnowsze na dole. Tak jak czytamy książkę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodałem sortowanie i podsumowanie.

Aktualizacja już w sklepie - pewnie będzie za parę godzin dopiero widoczna.

post-275995-0-70762100-1452460403_thumb.png

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Dodałem kilka wpisów historycznych i program sortuje prawidłowo.  ^^

A czy dałoby się w w widoku historii zamiast Stawka za 1 kilometr... umieścić miejsce startu i celu?

Stawka jest cały czas taka sama, więc podgląd jej nie jest chyba konieczny, natomiast przeglądając wyjazdy dobrze było by wiedzieć co to za wyjazd był. Nawet żeby nie obliczać na nowo kilometrów, tylko zobaczyć sobie taki wcześniejszy wpis w celu dodania nowego takiego samego.

Ooo, czy jest możliwe zrobienie kopiowania wpisu i żeby edytować od razu ten skopiowany wpis?

Edytowane przez sp4jkk
1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ty to masz dobre pomysły ;) Oba wdrożę :)

@@sp4jkk poszła aktualizacja, daj znać jutro czy jest ok!

Edytowane przez pavloasto

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, potestowałem nowe funkcje. Kopiowanie wpisu i sortowanie działa super. Dobra robota.

Mam jeszcze propozycję, aby móc ręcznie wpisywać stawkę za kilometr (w Niemczech jest inna niż w Polsce).

Kiedy sklonujemy jakiś wpis to od razu wchodzimy w edycję tego nowego wpisu - i dobrze. Ale jak kliknę datę, aby ją zmienić, to pojawia się kalendarz z aktualnym dniem a nie z dniem sklonowanego wpisu. Jest to uciążliwe, gdy dodajemy archiwalne wpisy i checmy je powielić, bo wtedy musimy przewijać kalendarz i szukać daty. 

Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi.

To tyle na razie.

PS. 

Myślę jeszcze co zrobić, aby wpisy sortowały się poprawnie, gdyż dwa wyjazdy w tym samym dniu, np. Szczecin - Koszalin (wyjazd do pracy) i Koszalin - Szczecin (powrót z pracy) nie zawsze będzie wg kolejności, czyli jak wpiszę najpierw powrót a potem wyjazd to tak pozostanie.

Może jakaś opcja ręcznego przesuwania wpisów poza automatycznym sortowaniem wg daty?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.