Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Hexia

Nowy PowerBank do 50 zł

Rozwiązany

KrzysztofNowak   
Otrzymana reputacja: 44
KrzysztofNowak

U mnie narzeczonej kupiłem Shiru może firma średnia lecz ładuję jej Sonego z 3-4 razy więc jest bardzo zadowolona :)

http://www.x-kom.pl/p/320298-power-bank-shiru-power-bank-10000mah-brazowy.html

Jest teraz w walentynkowej promocji jak piszesz kod walentynki2017 to cena jest 49 zł, wiec warto ja dałem 69.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Morin   
Otrzymana reputacja: 1
Morin
Napisano (edytowane)

Dodam też swoje dwa grosze do tego tematu.

Na początku tego miesiąca zakupiłem - raczej dla jaj, powerbank z aliexpress za niesamowitą cenę 4.5zł!

Jest to sam powerbank bez akumulatora. Ale posiada zwykłe gniazdo na aku. typu 18650. Posiadam aku. tego typu od laptopa - używane. Są od firmy Sanyo. Jakby mi ktoś miesiąc temu powiedział, że ten powerbank jest całkiem w porządku to bym go wyśmiał. Okazuje się, że ma wszystko co powinien mieć i to wszystko działa prawidłowo. Ma zabezpieczenie przed przeładowaniem wew. aku. i przed zbyt głęboki rozładowaniem. Diody led sygnalizują stan pracy - ładowanie wew. aku. lub ładowanie telefonu. Wydajność to 1A (chociaż w testach potrafi wyciągnąć prawie 2A i nadal utrzymywać na wyjściu 5V). Dodatkowo dużym autem jest możliwość wymiany akumulatorka. Do środka mieści się jeden ale można kilka zabrać ze sobą, jakby komuś brakowało ;) W dodatku jest w metalowej obudowie ;P

// EDIT:

Jakby ktoś był zainteresowany. Podaje link: https://www.aliexpress.com/item/Round-5V-USB-Mobile-Power-Bank-Charger-Pack-Box-Battery-Case-for-1x-18650-Battery/32696176014.html?spm=2114.13010608.0.0.7g6C0Q

Edytowane przez Morin

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.