• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
mati888811

ROM
[Najnowsza wersja] CUOCO92 1552/1619/S427 - Android 6.0 - (18.06.2016)

447 postów w tym temacie

Ma ktoś może instrukcję wgrywania wersji V66? Link z pierwszego posta niestety nie żyje..

Zapewne potrzeba TWRP w wersji 3.0.0.3 + jakieś sterowniki do Lenovo (mam windows 8.1) - linki?

Trochę się znam na instalacji, full wipe + instalacja przez recovery jest dla mnie zrozumiała, a

Mam jeszcze parę pytań:

- Ciężko się czyta to ich forum przez translator, wiadomo czy autor planuje przejście w przyszłości na 7.1.1?

- Instalować OTA jak się pojawią, czy lepiej czekać aż wszyscy przetestują i dadzą jakiś odzew na forum?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@4chrris, linki do ROM-ów od CUOCO92 masz w poście #434.

Wytapatane z Lenovo K3 Note

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 30.01.2017 o 06:53, Grzegorz Siedlecki napisał:

Jimo ściągnij open camera :)

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Akurat snapIt bardzo mi odpowiada ;)

Nadal front nie działa, w sensie nie rozwiazalem problemu :/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wersje 433, zrobilam full wipe

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

romik dziala, podoba mi sie, ma sporo ciekawych funkcji ale mam kilka pytan

jak wylaczyc wybudzanie ekranu gdy przychodzi powiadomienie

jak wylaczyc ten niby zabezpieczajacy ekran ze trzeba pozniej w 3 sekndy wcisnac wstecz i volume

no i czy da sie cos zrobic z ta dioda powiadomien zeby miala wiecej kolorow

Edytowane przez Hanna

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ad1. Patrz w ustawienia powiadomień. Już dawno nie mam tego romu więc nie pamiętam dokładnie co tam można było ustawić
ad2. W zabezpieczeniach będzie coś takiego jak blokuj wyświetlacz gdy tel jest w kieszeni. Jeśli zakryjesz czujnik ręką to wtedy się włącza ta blokada
ad3. LK3N ma tylko zielone i czerwone powiadomienie. Czasem pomaranczowe jesli ladujesz tel i ktoś ci przyśle sms i nie zmienisz tego.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ten rom jest zje** jednak. GPS nie działa jak nalezy, przerywa w trakcie nawigacji, opoznia sie, znacie moze jakis fix na to? Rozmowy to tragedia, trzaski, raz ciszej raz glosniej, moze tez jest fix? Ogolnie nie polecam bo to bubel i telefon z nim jest ulomny.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.