c1481272

tutorial
Smartwatch dla dzieci, ze śledzeniem GPS

126 postów w tym temacie

@czechu1 Cóż, zanim się zada pytanie, wypada poczytać sobie ten temat.

Dla przypomnienia: Wykonać z telefonu z nową kartą połączenie w celu jej rejestracji w ich sieci (np. bezpłatne do Play) i dopiero włożyć ją do zegarka. Jak nie zaskoczy to skonfigurować APN (lista komend: http://forum.android.com.pl/topic/265079-smartwatch-dla-dzieci-ze-śledzeniem-gps/?do=findComment&comment=4716552).

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbuje połączyć telefon z zegarkiem za pomocą bluetooth - telefon znajduje zegarek, ale żeby ukończyć połączenie trzeba wpisać kod, w telefonie nie ma problemu, w zegarku wyskakuje okienko na wpisanie kodu - jak go wpisać??

Ktoś wie??

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, PosterBoy napisał:

@czechu1 Cóż, zanim się zada pytanie, wypada poczytać sobie ten temat.

Dla przypomnienia: Wykonać z telefonu z nową kartą połączenie w celu jej rejestracji w ich sieci (np. bezpłatne do Play) i dopiero włożyć ją do zegarka. Jak nie zaskoczy to skonfigurować APN (lista komend: http://forum.android.com.pl/topic/265079-smartwatch-dla-dzieci-ze-śledzeniem-gps/?do=findComment&comment=4716552).

Nowa karta została aktywowana na telefonie później przeniesiona do zegarka i tak samo nie ma zasięgu i literki E tylko O.

Gdy wysyłam sms z telefonu na kartę która jest w zegarku nie ma odpowiedzi.  

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@czechu1 Czy zegarek został zarejestrowany w aplikacji SeTracker? Co zwraca komenda SMS: pw,123456,ts# (bez spacji)?

Może prościej będzie skontaktować się z serwisem ART Multimedia - 12 299 97 77 (w końcu wzięli za niego niezłą kasę).

Spoiler

Edytowane przez PosterBoy

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Wysyłałam smsy na smartwatch i dostawałam wiadomości zwrotne ale nadal mi pokazuje że urządzenie jest nie podłączone. Co mam zrobić? Bo kompletnie nie wiem. Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@#Eto Czy karta SIM z zegarka działa w telefonie? Z jakiej sieci komórkowej jest karta? Co zwraca komenda pw,123456,ts#? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.