Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

c1481272

tutorial Smartwatch dla dzieci, ze śledzeniem GPS

Rozwiązany

xarkadiusx   
Otrzymana reputacja: 7
xarkadiusx

U mnie syn uzytkuje Q90.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
meny   
Otrzymana reputacja: 0
meny

Witam

Czy ktoś z was ma karte orange w smarcie?

Mam q90, wkładam karte plusa śmiga, wkładam orange zmieniam apn dostaje potwierdzenie ze zmieniło i za h.... nie ciagnie netu, karta doładowana w telefonie śmiga, gdzieś wyczytałem że orange ma problem z 2g ale czy prawda?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marcin Klyta   
Otrzymana reputacja: 0
Marcin Klyta

Witam

Mam taki problem, zakupiłem niedawno 2 Smartwatche Overmax Kiddy Watch dla moich synów. Jeden działa na karcie z Play drugi z Orange. 

Problem jest taki, że program do ich obsługi - Se Tracker 2 nie zawsze prawidłowo pokazuje lokalizację położenia, tzn. często podaje lokalizację sprzed kilku godzin lub aktualną ale błędną - przesunięcie nawet o kilkaset metrów.

Zauważyłem też , że program pokazuje lokalizację korzystając z 3 różnych systemów lokalizacyjnych: GPS, LBS i WiFi - który jest najdokładniejszy i dlaczego co chwilę zmienia się ten system lokalizacji, a np. nie jest używany na stałe GPS?

Dodatkowo program Se Tracker 2 pokazując aktualną lokalizację zmienia też kolory jej wyświetlania - raz jest zielony, czasami niebieski lub czerwony  - od czego to zależy? Czy dany kolor przypisany jest do konkretnego systemu lokalizacji?

Jeżeli chodzi o samą konfigurację zegarka i programu to wszystko zostało dla obu sieci ustawione prawidłowo - komendami SMS, które znalazłem na tym forum.

Z góry dziękuje za  szybką odpowiedź i ew. pomoc na moje pytania.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.