deus

Pytania i zagadnienia związane z Google Play (Android Market) [telefon/pc]

4488 postów w tym temacie

Witajcie, mam takie pytanie do Was... jak wiecie na necie można znaleźć fajne promocje na gry i programy na Androida często za dosłownie 50groszy zamiast kilku/kilkunastu złotych.

Nie kupuję wszystko ale to, co mi się podoba.

Natomiast problem polega na tym,że kupiłem kilka większych rozmiarowo gier,które są absolutnie na przyszłość a nie na teraz.

Jak mogę kupić aplikację i zapłacić i mieć na swoim koncie a nie instalować póki co?

Kupiłem grę, zapłaciłem, zainstalowałem i spoko... skasowałem i automatycznie mi zwrot pieniędzy przyszedł a nic nie klikałem takiego.

Coś takiego mnie interesują jak dodawanie kluczy np. do biblioteki Steam bez konieczności pobierania ich.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Wojtas0110

A jak rozwiązałeś problem? :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musisz poczekać nieco dłużej zanim odinstalujesz, nie pamiętam ile ale chyba min 2h

Oneplus 3 via Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam mam problem ,otóż gdy jestem połączony z moją siecią albo inna na moim tablecie tolino tab 7 to gdy wchodzi na google play lub YouTube aplikacje mówią że jestem offline ale gdy wchodzi w przeglądarkę to wszystko tam działa tak samo na niektórych aplikacjach np critqcal ops działa a i w uptade pisze to same i niemoge zrobić aktualizacji niestety ale na innych urządzeniach np goclewer 2 700 wszytko działa więc niewiem co się dzieje proszę o pomoc i przepraszam za ortografii pisz z tolino tab 7 o jakieś sprawy techniczne proszę pisać android 4.2.2 oraz ss

Spoiler

Screenshot_2017-01-25-10-24-46.png

Spoiler

Screenshot_2017-01-25-10-24-31.png

Spoiler

Screenshot_2017-01-25-10-25-05.png

Edytowane przez bartekc00
obowiązkowe tagi spoiler

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam Huawei P8 Lite, wczoraj zresetowałam telefon (wyczyściłam dane)  i od tamtej pory w ogóle nie mogę się zalogować do Sklepu. 
Wpisuje email i hasło a po chwili wyskakuje mi taka informacja :
"Nie można się zalogować.Podczas nawiązywania połączenia serwerami Google wystąpił problem."
Tak, próbowałam ponownie włączyć telefon ale to na nic, niech ktoś mi pomoże bo zaraz szału dostanę. 
A najlepiej niech ktoś krok po kroku napisze mi co mam zrobić.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bawiłem sie rotem. Usunąłem niektóre rzeczy i niewiem co robic prosze o pomoc

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@tomekroweerPrzeinstaluj system.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, nie wiem czy  odpowiednim topiku ale mam konkretne pytanie:

Miałem kiedyś ustawione płatności googleprzez operatora (tmobile) na nr xxx xxx xxx. Wszystko pięknie działało. Niestety umowa abonamentowa na ten nr została rozwiązana prawie rok temu, a numer jest teraz prepaid (ciągle go mam - sentyment). Mam też drugi nr yyy yyy yyy na abonament w tmobile ale za chiny nie mogę zmienić płatności. Pousuwałem stare płatności w google wallet ale teraz nie mam opcji żeby dodać płatność przez operatora (prócz karty płatniczej). Jeśli próbuję przez sklep play z nowego numeru to dostaję info że mam zablokowaną płatność....nie wiem ocb???

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.