Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
CrazyArek

Karta Sim, nie czyta/brak zasięgu

Pytanie

Witam. Mam mały problem.

Kupiłem dwa dni temu nowego SG II. Wcześniej miałem tel. na karte, ale SG II kupiłem z umową, bez zmiany numeru, więc kiedy przyszedł fon, to i nowa karta. Jednakże powiedziano mi że jeszcze 2 tygodnie będzie nie aktywna, bo mam czas na odstąpienie od umowy. Tak więc włożyłem karte którą miałem do tej pory.

Przez 2 dni wszystko było mega, po czym nagle, telefon nie czyta karty sim. Ani jednej, ani drugiej. Sprawdzałem to w sumie też w starym telefonie, więc możliwe że to nie wina samego samsunga. Pozwoliłem jednakże napisać sobie ten temat, bo problem powstał podczas korzystania z Samsunga II, a wcześniej nigdy się z tym nie spotkałem. Telefon mi pokazuje, że "Tylko połączenia alarmowe". Podczas włączania normalnie żąda pinu, ale dzwonić nie mogę. Podczas próby wykonania połaczenia wyskakuje: "Sieć telefonii komórkowej niedostępna"

Jesli ktoś miał kiedyś podobny problem, prosze o pomoc.

P.S. Karta sim jest włożona prawidłowo, nie do góry nogami :)) (tak a propo tego, że widziałem na forum kilka wątków w których ludziom nie czytało sim, bo właśnie taki błąd popełnili) :))\

Pozdrawiam Arkadiusz

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Nie ten dział! Przenoszę...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

To już jest przeniesiony?? Czy nie?? Bo tak to nie wiem gdzie to napisać, wydawało mi się że dałem to do Pomoc Techniczna Samsung Galaxy II, czyli dobrze.. Nie rozumiem...

//madhunt3r: Dałeś do Akcesoria, przeniosłem już do Pomocy Technicznej.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Może poprostu wyłączyli ci już starą kartę a nowa jeszcze nie jest aktywowana. Jak masz znajomego z tej samej sieci to sprawdź z jego simem.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
Tu piałem o tym http://forum.android.com.pl/f167/sgs-nie-wykonuje-poa-ae-czenia-93447/ Mnie to już drugi raz się stało Kolega też miał raz z tym problem w tym samym czasie co i ja Samo się zepsuło i samo naprawiło. Ale jest to niepokojąca sprawa.

Co ma piernik do wiatraka? Przecież auto r wątku napisał, że sprawdzał karty na innym fonie i też nie działały. Wynika z tego jedynie to co napisał inny kolega: jedna karta już nieaktywna, a druga jeszcze nieaktywna. Nie chce mi się wierzyć, że telefon mógłby popsuć kartę sim.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Ok, dzięki za pomoc. Widać diodaq miał rację, bo działa już nowa karta abonamentowa ;))

Pozdrawiam i do zamknięcia

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0
wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
Karta Sim, nie czyta/brak zasięgu[/WARNZ]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.