Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

deus

Odzyskiwanie utraconych danych - poradnik i temat zbiorczy.

Rozwiązany

aneta84   
Otrzymana reputacja: 0
aneta84
Napisano (edytowane)

Pomocy!!

Jak znaleźć zainstalowane aplikacje na telefonie?

Zacznę od początku,

Telefon został zalany ( XPERIA M2) , Jakimś cudem działał parę dni, w między czasie skopiowałam dysk telefonu (po podpięciu do lampka)

Niestety nie pamiętam jakie aplikacje/ zakładki  miałam zainstalowane, w którym folderze mogę je znaleźć?

Albo który folder mam skopiować (do XA2), aby odzyskać właśnie te dane?

Zalany telefon padł, i nie laptom go nie widzi.

Jakieś pomysły?

Edytowane przez aneta84

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
Otrzymana reputacja: 2280
dzidexx
40 minut temu, aneta84 napisał:

jakie aplikacje/ zakładki  miałam

Tego nie skopiowałaś.

Przy pierwszym uruchomieniu nowego fona zaloguj się na używane wcześniej konto google - być może coś przywróci.

• Smutny 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cinek193   
Otrzymana reputacja: 2
cinek193

Panowie mam problem i pytanie, może ktoś ma jakiś pomysł. Mianowicie posiadam LG E975. W telefonie padł dotyk a chciałbym zgrać z niego zdjęcia ponieważ są dla mnie ważne i tutaj zaczynają się schody :

Pierwsze co stwarza problem to blokada ekranu. Z racji niesprawnego dotyku nie mogę jej zdjąć. 

Poczytałem trochę i tez jakieś doświadczenie z telefonami mam i pojawia się następny problem : 

telefon w żaden sposób nie daje się uruchomić w trybie stock recovery lub fastboot. 

Kombinacja klawiszy VOL UP  + PWR nie daje żadnego efektu oprócz tego, że telefon uruchomia się w kółko tzn znaczek lg, gaśnie znaczek lg. Po puszczeniu któregoś z przycisków telefon działa normalnie. 

Jedynie udało mi się uruchomić download mode poprzez kombinacje VOL UP + VOL DOWN i włożenie kabla USB. 

Udało mi się również włączyć kombinacje do Hard resetu czyli VOL DOWN + PWR. Uruchamia się za każdym razem ale jednak nie będę przecież tego robił bo usunie mi to dane a tego nie chcemy.

I teraz pytanie do was, czy macie jakieś pomysły ? Mi jedyne co przychodzi do głowy i o ile to jest możliwe wrzucenie nowe sofware z zachowanie danym ale z usunięciem ustawień. Sprawiłoby to, że telefon włączyłby się bez blokady ekranu i prawdopodobnie wtedy pracowałby w trybie mtp co umożliwiłoby mi skopiowanie zdjęć. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
dzidexx

Podłącz mysz przez przejściówkę.

@cinek193

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cinek193   
Otrzymana reputacja: 2
cinek193

@dzidexx  Zapomniałem wspomnieć, telefon na stockowym romie a taki własnie w nim siedzi nie obsługuję OTG.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Michau1   
Michau1
Napisano (edytowane)

Chyba do złej kategorii przydzielilem temat aczkolwiek kompletnie sie na tym nie znam. 

Otóż robiłem wczoraj bardzo ważny film, montowalem go w aplikacji i wyłączyła się,  wyświetlał sie komunikat "Video filles are missing on this project" . Gdy wszedłem w pliki aplikacji zostało mi tylko to *w zalaczniku*. Da się jakoś cudownie to odzyskać czy wszystko przepadło? 

Ewentualnie, czy da sie przywrócić jakoś nagrania prosto z kamery które zostały przeze mnie usunięte?

Screenshot_2018-04-05-08-58-47.png

Edytowane przez Michau1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
dzidexx

.bak - automatyczne kopie zapasowe - przytrzymaj albo otwórz aplikację i wczytaj ostatni - 05.04_00:07.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Michau1   
Michau1
4 minuty temu, dzidexx napisał:

.bak - automatyczne kopie zapasowe - przytrzymaj albo otwórz aplikację i wczytaj ostatni - 05.04_00:07.

Problem w tym ze gdy chce to otworzyć czy jako zdjęcie, czy film to wystąpił nieznany blad. 

Jestem załamany,  musze to jakoś odzyskac:/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
dzidexx

To jest projekt aplikacji "montaż filmów". Nie otworzy się w galerii czy playerze.

W total commander przytrzymaj plik - otwórz za pomocą *.*.

Lub 

Uruchom "montaz..." - wczytaj zapisany/kopię zapasową.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Theckol   
Otrzymana reputacja: 1
Theckol

unfortunately, I can not find the location where the recovered files were saved

Where should I find?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.