• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
Neko-kun

[MOD] XTREMEMusic™ Dziwęki których nigdy wcześniej nie słyszałeś!

20 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

2eoz1u9.jpg

Jest to zbiór modyfikacji poprawiających jakość odtwarzanej muzyki.

WERSJA 7.5.9

Nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone po zainstalowaniu modyfikacji!

ZAWARTE MODYFIKACJE:

Beats™ Audio by Dr.Dre

Viper4Android

Pure Audio™

Pon Audio 3

Samsung SoundAlive effects!

Qualcomm Ported Snapdragon™ HW effects!

Vivo Hi-Fi™ 2.0 libs!

Dirac HD Audio!

Sony Ported Z5 Sound Processing!

Including the wonderful Sony DSEE-HX!

Latest Huawei DTS Sound Processing

Latest SRS Processing v2.3

AwsesomeBeats!

HTK® audio engine

MegaBass!

(Opcjonalne)

Dolby ATMOS!

Lenovo's MaxxAudio

Dodatkowo twórca dodaję własną aplikację która zawiera equalizer i profile do różnych rodzajów słuchawek/głośników.

Kompatybilność:

Android 4.3+/6.0/N

Wymagania:

RECOVERY
ROOT
Na Lollipopie musisz mieć przełączony SELinux NA PERMISSIVE!
(Do zmiany SELinux mode możesz użyć tej aplikacji)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2524485

INSTALACJA:

- Pobierz paczkę zip i wrzuć na kartę pamięci
- Restartuj telefon do recovery

-Jeśli masz Xperie możesz wgrać to 
http://forum.xda-developers.com/crossdevice-dev/sony/soundmod-project-desire-feel-dream-sound-t3130504
- Wgrywamy paczkę
- Wgrywamy dodatki (opcjonalne)
- Czyścimy cache i dalvik cache

- Restart

- Jeśli mamy Lollipop'a musimy przełączyć SELinux na PERMISSIVE

- Gotowe!

POBIERZ:

Dodatki

MaxxAudio

Dolby ATMOS

Dla wszystkich wersji androida

Usuwanie Modyfikacji

Screen'y

2w7qs1t.jpg

2a9wqwx.jpg

cqcy.jpg

Zmiany z poprzednich wersji

XTREMEMusic™ v7.5.9

- Latest DTS from huawei P9 plus!

- Latest SRS from Huawei p9 plus!!!

- Tweaked and optimized latest SRS

- Enabled SRS Heaphone 360 sound!

- SRS Extra Bass included!

- Finally fixed the bootloops bug with Lg stock roms!!

- Cleaned the soundmod of Useless files! for a better pure experience!

- Latest LG audio resampler libs from LG G5!

- New attempt to fix no sound in call

- Optimized audio_effect.conf with latest sound engine experience!

XTREMEMusic™ v7.5.2

- Tweaked latest @PDesire Harmotopia engine folloowing my tastes

- Added Latest Huawei SRS v3.0.0.8 and DTS From Huawei Mate 8 MM!

- Added some new Huawei sound libs from Mate 8

- Attempt to fix no sound in call for Nexus 6

- Attempt to fix no sound in call for OnePlus devices

- Fixed some file path in instelligent installation

XTREMEMusic™ v7.5

- Harmoforia Engine Removed

- INTODUCED THE SUPERIOR AUDIO ENGINE HARMOTOPIA TWO BY @PDesire

- Created OTA to make it flashable on XM 7.0.3 to 7.4.4

Edytowane przez Neko-kun
1 osoba postawił/-a piwo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Jestem bardzo zainteresowany ta modyfikacja. I powiedzmy że nie potrafię tego ogarnąć. Mam zrootowany system, posiadam recovery i próbowałem już wielu modyfikacji dźwiękowych,lecz na mojej z3 nie chce działać. Czy jesteś w stanie poinformować mnie co i jak? Co mam zrobić aby ten mod zadziałał?jaki android, jaką wersja, jaki root, recovery i w ogóle? Chciałbym zaznaczyć że mam telefon z Orange, i jak wiadomo mój bootloader jest zablokowany na amen. Pozdrawiam i czekam na info bo szkoda mi mojej z3 która nie da się zmodyfikowac ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro masz zrobionego roota to będzie działać. W poście masz instrukcję. Ale polecam zrobić backup przed instalacją :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A którego moda mam użyć?dla 4.3 i wyżej czy dla 5.x i 6.x? Doinstalowywac maxx audio i Dolby? Selinx? Aktualnie mam wgranego 5.1.1 MrSl v2.4.

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro masz 5.1.1 to instalujesz dla 5.x i 6.x. Selinux musisz zmienić po instalacji Moda. Wystarczy zainstalować aplikacje i wybrać Permissive jeśli jest podświetlone (jak nie to znaczy że jest już ustawiony w romie)

Co do maxx audio i Dolby jak chcesz. Obie służą do tego samego więc wybierz jedną.
Ja ich nie instalowałem

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli najpierw moda później selinx, którego przestawić muszę na Permissive jeśli jest aktywne, czy najpierw selinx później mod i aktywacja? Czy ten mod poprawi jakość dźwięku np w YouTube? Głośnikach zewnętrznych?dzwonkach? Bedzie np tak głośny i soczysty jak np w Huawei p8? Bo głównie przez ten telefon zacząłem kombinować z dźwiękiem, bo moja super niegdyś z3 brzmi przy Huaweiu jak kupa...masakra jakaś. Zero głębi dźwięku, zero czegokolwiek a u mnie max głośności to połowa Huaweia... Po prostu rzenada. Czy przed tą modyfikacja odinstalować mam gravity boxa, z xpossed w którym też niby podglosnilem ten dźwięk... ;\

[Dodano: 16 luty 2016 - 12:16]

A czy wersja andka ma znaczenie?

[Dodano: 16 luty 2016 - 12:31]

I czy ma znaczenie to że telefon jest z Orange i ma zablokowany bootloader na amen?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepszy niż Viper FX ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Czyli najpierw moda później selinx, którego przestawić muszę na Permissive jeśli jest aktywne, czy najpierw selinx później mod i aktywacja? Czy ten mod poprawi jakość dźwięku np w YouTube? Głośnikach zewnętrznych?dzwonkach? Bedzie np tak głośny i soczysty jak np w Huawei p8? Bo głównie przez ten telefon zacząłem kombinować z dźwiękiem, bo moja super niegdyś z3 brzmi przy Huaweiu jak kupa...masakra jakaś. Zero głębi dźwięku, zero czegokolwiek a u mnie max głośności to połowa Huaweia... Po prostu rzenada. Czy przed tą modyfikacja odinstalować mam gravity boxa, z xpossed w którym też niby podglosnilem ten dźwięk... ;\

[Dodano: 16 luty 2016 - 12:16]

A czy wersja andka ma znaczenie?

[Dodano: 16 luty 2016 - 12:31]

I czy ma znaczenie to że telefon jest z Orange i ma zablokowany bootloader na amen?

Tak jak pisze w instrukcji

Mod>SELinux na Permissive

Ja na mojej Motoroli Moto G 2 zauważyłem wielką różnicę. Po zainstalowaniu Moda doda ci aplikacje XtremeMusic i w niej masz equalizer, kontrola bassu, wybór z czego odtwarzany jest dzwięk (słuchawki douszne, nauszne, glosnik zew. itp) i dodatkowe opcje jak np podbijanie wokalu, podgłośnianie odtwarzania.

Jeśli masz androida 5.1 to chyba logiczne że paczka dla 4.1 ci nie zadziała.

Jeżeli zrobiłeś roota przy zablokowanym bootloaderze to niema problemu.

@UP

Moim zdaniem tak, a aplikacja Viper FX jest również zawarta w modzie :)

Edytowane przez deus
Cytowanie postu poprzedzającego w całości narusza regulamin. Stosujemy @UP lub @Wspomnij.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem po instalacji. Głos poniekąd się zmienił, lecz nie wiem czy to jest wszystko ok. W czym lepiej operować? Viper czy bs? Jakies ustawienia uniwersalne? Jakieś propozycje?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, tylko co z tego jak ten Mod poprawia jakość dźwięku na słuchawkach ale za to na głośniku ją psuje całkowicie.... Po co to komu?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.