Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Ostatni

Nexus 6P - wady ekranu (żółty ekran, hot pixele, itp.)

Rozwiązany

baca01   
Otrzymana reputacja: 213
baca01

@@mastefix

Odnoszę wrażenie iż nie masz pojęcia co oznacza termin "urządzenie broadcast" dlatego zrozumiem że wybierzesz taki lub taki monitor zamiast takiego lub takiego.

Podobna rozdzielczość a cena grubo ponad 10x tyle. W tych pierwszych dokumentacja posiada kilka/kilkanaście stron w tym połowa o bezpieczeństwie a drugich tomy zawierające po 500-1000 stron.

Czy naprawdę chcesz aby Twój ekran był najbliższy ideałowi w zamian za taką cenę?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mastefix   
Otrzymana reputacja: 70
mastefix

Stary, ale o co Ci chodzi??

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

[Dodano: 25 luty 2016 - 21:40]

Ok, sprecyzuj ten termin, bo Twoje dalsze wywody były dla mnie nic nie wynoszące.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ostatni   
Otrzymana reputacja: 88
Ostatni
Napisano (edytowane)

@@mastefix @@baca01
Sorry ale telefon kosztuje 2800zł więc tyle co większość flagowców. Za takie pieniądze należny już coś  wymagać od tego sprzętu. Tym bardziej że im więcej czytam na necie to dziwie się jak tam wygląda kontrola jakości sprzętu skoro takie wady wychodzą z fabryki.

EDIT.
I nie mów mi że sprzęt musi kosztować 3x tyle, bo ten sam ekran jest w SGS6 egde+ i Note 5 i ta biel zdecydowanie lepiej wygląda.

Edytowane przez Ostatni
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mastefix   
mastefix
Napisano (edytowane)

@@Ostatni właśnie o to mi chodzi, że N6P jest sprzetem premium za nie mała kasę i wymagam pewnych standardów i najlepszej jakości!

@@baca01 jesli telefon idealny ma kosztować 3 razy tyle te chyba cię poniosło

Edytowane przez mastefix

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
baca01   
Otrzymana reputacja: 213
baca01
Napisano (edytowane)
bo ten sam ekran jest w SGS6 egde+ i Note 5 i ta biel zdecydowanie lepiej wygląda.

O ile kontrast wygląda lepiej to czy aby na pewno sprawdzałeś czy ekrany różnych SGS 6 są identyczne?

Musisz odróżnić jedno, margines błędu wyświetlania idealnej bieli - bo o tym piszę - od definitywnie skopanego odwzorowania barw.

Jednak w obu przypadkach ważnym czynnikiem jest właściwy balans bieli "aparatem fotografującym" - o czym wspominałem - aby "nie skrzywdzić" jednego z urządzeń jakąś tam pochopną recenzją.

jesli telefon idealny ma kosztować 3 razy tyle te chyba cię poniosło

Nigdy tak się nie stanie ponieważ rynek "nie kupi" takiego urządzenia. Kompromisem jest tolerancja jakościowa, mniejsza niż w budżetowcach ale jednak jakaś tam jest...

Edytowane przez baca01

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ostatni   
Otrzymana reputacja: 88
Ostatni

Jednak w obu przypadkach ważnym czynnikiem jest właściwy balans bieli "aparatem fotografującym" - o czym wspominałem - aby "nie skrzywdzić" jednego z urządzeń jakąś tam pochopną recenzją.

Telefony porównywałem na żywo, więc nie am mowy o żadnym "krzywdzeniu" telefonu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lawstorant   
Otrzymana reputacja: 473
Lawstorant

Właśnie dlatego chciałbym aby robieniem nexusów zajął się Team Pixel. Zrobili Pixel C, i od razu okrzyknięto go najlepszy tabletem na Androidzie, gdzie Android jest jego jedyną "wadą" (ogranicza użyteczność).

• Lubię to! 2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
migot128   
Otrzymana reputacja: 5
migot128

Myślał z was Ktoś nad oddaniem na gwarancję z powodu tego ekrsnu albo głośników? Ciekawe jakie bedzie ich stanowisko

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
K9G   
Otrzymana reputacja: 357
K9G

Proszę trzymać się tematu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mastefix   
mastefix

Stary przerażasz mnie...a na Twoje pytanie co zrobić, odpowiadam olej te pierdoly nie widoczne dla oka w normalnym użytkowaniu i ciesz się z super telefonu. Ja nawet nie wiem czy biel u mnie jest za Biała czy za żółta. Czy w Chrome na maxa jest inny odcień, nie wiem bo nie widzę tego a nie będę w eksperymentalnym pomieszczeniu badał odcienia czerni czy bieli...bo normalnie tego nie widać. Wiem natomiast, że mam świetny telefon z którego jestem zadowolony. Po co kupowałem Nexusa 6p skoro wiedziałeś, że możesz mieć z tym problemy bo oglądasz tel pod lupą?

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.