Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Smykoo

Nexus 6P - serwis Huawei

Rozwiązany

Smykoo   
Otrzymana reputacja: 72
Smykoo
Napisano (edytowane)

Witam,

Proponuję w tym temacie opisywać wrażenia z korzystania z serwisów Huawei. Dziś otworzyli już drugi serwis, tym razem w Stolicy na ul. Andersa.

Zrobili to samo co LG. Oryginalny serwis. To jest świetna wiadomość. Apple, Samsung czy htc powinni się od nich uczyć, bo nadal korzystają z pośredników.

Wysłane z Google Nexus

Edytowane przez Smykoo

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mniedziel   
Otrzymana reputacja: 18
mniedziel

Piszą że jest już jeden w Krakowie, podpowiedza ktoś gdzie nie mogę go wygooglować

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
migot128   
Otrzymana reputacja: 5
migot128

Hmmm, jak mam tel z amazona francuskiego, to moge tam normalnie oddac na gwarancje?

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ostatni   
Otrzymana reputacja: 88
Ostatni

@UP
Zgodnie z tym co pisze huawei to przyjmują wszystkie telefony które pochodzą z europy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
black_jack   
Otrzymana reputacja: 17
black_jack

Ciekawe jak ma się sprawa z redcoon.pl bo przez telefon powiedzieli mi, że w razie draki trzeba telefon odesłać do nich (a zapytałem konkretnie, czy może być bezpośrednio do serwisu). Na ich fakturze nie ma nr IMEI, więc może nie być łatwo z oficjalnym serwisem...

#My Nexus 6p has been used for this#

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ostatni   
Otrzymana reputacja: 88
Ostatni

@UP

Z tego co przeglądałem papiery które można wydrukować po zamówieniu na amazonie, to tam też nie ma nr imei,

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
migot128   
Otrzymana reputacja: 5
migot128

Ciekawe jak ma się sprawa z redcoon.pl bo przez telefon powiedzieli mi, że w razie draki trzeba telefon odesłać do nich (a zapytałem konkretnie, czy może być bezpośrednio do serwisu). Na ich fakturze nie ma nr IMEI, więc może nie być łatwo z oficjalnym serwisem...

#My Nexus 6p has been used for this#

Amazon tez nie ma imei na fakturze.

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
K9G   
Otrzymana reputacja: 357
K9G

No i wyglada to tak, przesympatyczna Pani poinformowała mnie, że telefony są z polskiej dystrybucji, gwarancja jest bezproblwmowa lecz jako, że telefony są na fakturze zbiorczej, to ewentualne sprawy gwarancyjne zalatwiane są przez sklep Mobile 4U GSM, czyli odsyłamy do nich i dalej telefon trafia do serwisu który znajduje się w Krakowie czyli tak gdzie siedziba firmy. Wiec idzie to sprawnie.
Czyli bez zmian. Brak gwarancji w serwisie Huawei. Sprzedając znika z rynku i twoja gwarancja znika razem z nim.
Po 2 może nie mieć europejskiej faktury i naprawia na własną rękę a wiadomo jak to wygląda.
Po 3 ufanie "przesympatycznej" Pani, która chce coś sprzedać to trochę naiwne. Blondynki za kierownicą też są przesympatyczne.
Albo wysyła skan faktury, albo jej nie ma. Proste.
Edytowane przez K9G
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mastefix   
Otrzymana reputacja: 70
mastefix

Ale czy Ty rozumiesz, że z Nexusem 5 tez tak miałem. Oddałem do naprawy z powodu peknietej ramki i wszystko bylo zalatwione tak jak powinno być w "oryginalnym" serwisie. Wiec, tak uwazam Twoja wypowiedź za totalnie bez użyteczna. Skan fv bez problemu.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wyrzyk   
Otrzymana reputacja: 26
Wyrzyk

Apropo gwarancji oficjalnie ona jest ale do momentu az cos sie nie popsuje. Kupilem w euro agd tv... po 1 dniu uzytkowania pojawily sie fioletowe martwe piksele...no to udalem sie do serwisu w.w tv panowie przyjechali powiedzieli ze za malo jest martwych pikseli bo jest 30 na jakims tam obszarze a powinno byc 40 i wtedy byla by podstawa do wszczecia postepowania reklamacyjnego. I gwarancje moge sobie przybic do sciany i popatrzec sobie na nia razem z tv. Oczywiscie nie jest do adekwatny przyklad ale pokazuje jak w pl traktuje sie naprawy gwarancyjne. Przykladow gwarancji moge dawac mase...i to w naprawde olbrzymich firmach tj.Mercedes - Benz. W a klasse amg czyli dosyc drogim aucie padaja skrzynie znaczy przy zmianie biegow na wsteczny cos wali... gwarancja?? Moze uznaja moze nie :)

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.