Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Smykoo

Nexus 6P - serwis Huawei

Rozwiązany

Wyrzyk   
Otrzymana reputacja: 26
Wyrzyk
Napisano (edytowane)

Hejka, to widzę jakiś czarny dzień mój Nexus 6p też się zaczął sam restartować, było wszystko dobrze i kiedy miał zadzwonić budzik trach restart za restartem.Czasem się włączy ale po ponownym ustawieniu godziny budzika dalej wariuje. Tylko że u mnie ramka nie jest wgnieciona także tyle na + :) pozdrawiam

Edytowane przez Wyrzyk

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rakers   
Otrzymana reputacja: 247
rakers
Napisano (edytowane)

Telefon potrafi się raz na jakiś czas restartować. Pojawia się napis gogle, potem zegar i data są zresetowane. Oddawać na gwarancję ?

Co do odkształceń tego telefonu, niestety Nexus 6P jest jednym z najgorszych na rynku i trzeba uważać aby go nie zgiąć i złamać.

[\spoiler]

Edytowane przez rakers
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mastefix   
Otrzymana reputacja: 70
mastefix
Dnia 18.03.2016 o 07:52, K9G napisał:
Czyli bez zmian. Brak gwarancji w serwisie Huawei. Sprzedając znika z rynku i twoja gwarancja znika razem z nim.
Po 2 może nie mieć europejskiej faktury i naprawia na własną rękę a wiadomo jak to wygląda.
Po 3 ufanie "przesympatycznej" Pani, która chce coś sprzedać to trochę naiwne. Blondynki za kierownicą też są przesympatyczne.
Albo wysyła skan faktury, albo jej nie ma. Proste.

@K9G Nie wiem, czy jeszcze ktoś przegląda to forum...ale właśnie wczoraj, po około 4 dniach roboczych został odesłany mi mój telefon, gwarancyjna naprawa, zgłaszana była wada baterii, ku mojemu zaskoczeniu wymieniony był również wyświetlacz, bateria i nawet przyciski się poprawiły...

Odesłałem do serwisu w Krakowie. I dla niedowiarków,  nie jest wymagany żaden dowód zakupu czy gwarancja, serwis posługuje się numerem IMEI i dla nich to jest wiążące, ważne by tel był z rynku europejskiego.

Więc kolego @K9G jak się nie jest pewnym, nie powinno się mądrować... taki protip na resztę życia :)

@Ostatni

Edytowane przez mastefix
  • Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rakers   
Otrzymana reputacja: 247
rakers

@up masz rację. Tak działa LG i Huawei. Tylko w przypadku Samsunga musi być dowód zakupu w PL.

• Piwko! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mastefix   
mastefix

Ja to wiem, ale koledzy wymienieni przeze mnie, bardzo szydzili z tego co mówię, więc chciałem im wytłumaczyć, ze jednak nie mieli racji.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
K9G   
Otrzymana reputacja: 357
K9G
Dnia 16.11.2017 o 08:28, mastefix napisał:

jak się nie jest pewnym, nie powinno się mądrować... taki protip na resztę życia

Po 1, nie wyrywaj zdania z kontekstu, bo zaburzasz całość.

Po 2, przecież zawsze tak było i mówiliśmy, że telefon musi być z dystrybucji europejskiej. Chodziło o Twoje źródła zakupu, z których nie miałeś gwarancji na 100%, że właśnie masz telefon z takiej dystrybucji, bo zawsze kierowałeś się najniższą ceną.

Po 3, miałeś szczęście, że miałeś telefon z dystrybucji Europejskiej a nie innego kontynentu, bo podczas Twojego zakupu brałeś w ciemno.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mastefix   
mastefix

@K9G hola hola, zawsze pisałem, że telefon jest z dystrybucji EU.

Poza tym dokładnie zacytowałem Twoją wypowiedź, więc nie było to wyrwane z kontekstu. Nie miałeś racji i tyle, a jak kupując najtańszy telefon zyskałem dużo, nie tracąc gwarancji.

Edytowane przez mastefix

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Smykoo   
Otrzymana reputacja: 72
Smykoo

Spokojnie. Proszę trzymać się tematu i nie robić wycieczek osobistych.
Gwarancja na Nexusa zakupionego w Unii obejmuję każdy kraj Unii.

Wysłane z Google Nexus

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.