Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Rozwiązany

stark2991   
Otrzymana reputacja: 321
stark2991

Ja mam podobny problem, tylko u mnie w widoku pełnoekranowym jest czarny ekran, dopóki nie obrócę telefonu do pionu i potem do poziomu. Prawdopodobnie po którejś aktualizacji coś uwalili

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kamil Kopysta   
Otrzymana reputacja: 0
Kamil Kopysta

Hej! Mam dziwny, niespotykany problem i liczę na Waszą pomoc! Mój problem rozpoczął się z dniem zakupu Huawei Honor 8 w styczniu 2017r (Android 6 brand plus, później aktualizacja do android 7 również brand plus) - aplikacja Youtube działa normalnie po sieci, po każdym WiFi, a na moim WiFi w domu działa 10% czasu kiedy ma ochotę. Hard reset nie pomógł. Wtedy stwierdziłem że wyprobuje iOS - zakupiłem iPhone 7 i problem z Youtube zażegnany, na iOS działa normalnie. Jednak iOS nie dla mnie zakupiłem ostatnio S8+ (brand Play) i problem powrócił... Youtube działą po sieci i wszedzie oprócz na WiFi w moim domu (no może 10% czasu zadziała). W przeglądarce normalnie działa. Potem wymieniłem na zwykła S8 - problem ten sam. Czy ktoś ma pomysł dlaczego apka Youtube działa wszedzie oprócz na moim WiFi? I dlaczego na iOS normalnie działała skoro na Androidzie nie?  Wszystko inne normalnie działa, jest stałe połączenie z internetem. Liczę na rady i Waszą pomoc, bo ja nie wiem co jest grane. Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mat.muski   
mat.muski

Mam pytanie czy jest jakaś aplikacja dla YouTube która normalizuje dźwięk w aplikacji? Odtwarzam sobie różne teledyski na YouTube i często jest tak że owe utwory mają różną głośność jest to strasznie wkurzające raz ciszej, raz głośniej. Jest na to jakaś rada?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
Otrzymana reputacja: 2043
dzidexx

Mody wgrywane w custom recovery:

Dolby i/lub Viper4Android.

Musisz poszukać w dziale swojego modelu.

@mat.muski

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mat.muski   
mat.muski

Hmm, a nie ma żadnej aplikacji działającej w tle która tego pilnuje lub innej aplikacji YouTube która taka funkcje ma w sobie? Potrzebuje to dla chińskiego Android Box TV wiec moze być ciężko coś znaleźć :/ 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dzidexx   
Otrzymana reputacja: 2043
dzidexx

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rekin_stg   
rekin_stg

Witam,

Mam problem z aplikacją youtube. Jak rozparować youtube w telefonie z telewizorem. Często zdarza mi się niechcący strumieniować dane na telewizor, który należy do moich rodziców i niesamowicie mnie to drażni.

To raczej nie ma znaczenia ale model telefonu : Samsung Galaxy S8 a telewizor Panasonic.

Jeśli temat jest założony w złym dziale to proszę o przeniesienie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Natan   
Otrzymana reputacja: 1965
Natan

@rekin_stg

Wchodzisz sobie na swoje konto Google na YT przez przeglądarke i wpisujesz: https://www.youtube.com/pair

Odznaczasz sparowane TV i voila. ;) 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.