• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
ket.rab

Remix OS czyli android na pececie

130 postów w tym temacie

@Elninoncfc Masz pokazane co i jak na filmie oraz czytaj na xda.

Spoiler

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Jedno krótkie pytanie kiedy zainstaluje remix os z poziomu Windowsa na 2 partycji i zechce mieć tylko sam potem remix mogę sformatować partycje Windows czy jak pozbyć Windowsa wtedy miał bym 2 partycje na pliki itp tylko jak wtedy zrobić by Windowsa nie było  

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Witam poradźcie mi jak ten tryb jak na foto ja nazywam tabletowym trybem zmienić na  ten jak w komputerze instalowałem aplikacje i w pewnym czasie tak się stawiło a wczoraj instalowałem remix od nowa podobno ustawienia potem remix os i lancer ale tam tej opcji nie mam nie wiem jak to zmienianie jest w komputerze ten tryb wygodny

Spoiler

IMAG0862.jpg

Z Remix os mi odpisali na ten pokazany problem jak ze zdjęcia  i nie wiem jak to zrozumieć

Czy wiemy, co jest rozdzielczość ekranu?

Ponadto, wspomniano, że można tylko dokonać Remix OS wygląda trybie PC (takich jak pasku zadań) tylko wtedy, gdy wiele aplikacji otwiera. Na pasku zadań, czy ukryć pasek zadań, które nie są wyświetlane normalnie?

Dzięki jeszcze raz

Edytowane przez Ireneusz Licykiewicz
Zdjęcia i filmy umieszczamy w [spoiler]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć, widzę, że są osoby którym się udało odpalić remix,  mi się niestety nie udało na 4 różnych laptopach i kilku stacjonarnych, zawsze wisi na logu remix, jednak co zauważyłem to podczas ładowania plików zanim pojawi się logo remix pojawia się linijka w konsoli, w skrócie że procesor nieobslugiwany. Czy to ja mam poprostu niefart że sprzętem? Procesory na których odpalałem to atom n450, p4, celeron pod socket 478b, i5 430m, dalej nie pamiętam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@rafal18031988 

Pobierasz odpowiednią wersję?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Natan jak masz takie konkrety pisać to nie pisz wcale, po długich walkach odniosłem sukces, nawinął się laptop (aspire 5730) na upgrade i mówię sobie spróbuję, chodzi, tak jak się spodziewałem jest problem z obsługą sprzętu typu kamerka,karta graficzna, część aplikacji albo się nie odpala albo są same artefakty, próbowałem także Phoenix os, na innym sprzęcie, efekt podobny. Podsumowując developerzy mają nad czym pracować i nie jest to wypuszczenie nowszej wersji android, tylko praca u podstaw nad obsługa sprzetu

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, potrzebuje pomocy w odpaleniu tego na moim pc-cie. Mam komputer ze sformatowanym dyskiem na którym wcześniej był Windows.. czyli na komputerze nie ma aktualnie zainstalowanego żadnego systemu. Używając laptopa nagrałem na usb Remix os tak jak jest o podane w instrukcji i podłączyłem ten usb do pc. Przy włączaniu pc i wybraniu z menu boota bootowania z usb pojawia sie komunikat 'missing operating system' :/ Da się cos z tym zrobić?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja instalowałem według tego poradnika pod tą nazwa znajdzie się poradnik instalacji na dysku  Remix OS - jak zainstalować na USB lub dysku twardym nie wiem dlaczego linka nie robi aktywnego 

http://www.#######/remix-os-jak-zainstalowac-na-usb-lub-dysku-twardym/n/7979/

Edytowane przez bos_kg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Nie mogę wejść w tego linka :/

EDIT Zrobilem dokładnie jak w tej instrukcji z ta różnica,  ze potem pendriva włożyłem do innego komputera na którym nie ma zainstalowanego żadnego systemu. 

Edytowane przez kacpi2532

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Napisałem nie wiem czemu po dodaniu link nie jest aktywny wpisz w gogle Remix OS - jak zainstalować na USB lub dysku twardym i pierwszy link download.net a potym powinno zabotować i według poradnika wgraj na dysk mi pomogło 

Edytowane przez bos_kg

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.