Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

renji84

W-support, serwis, gwarancja - opinie, dyskusja. Temat zbiorczy.

Rozwiązany

damianosci   
Otrzymana reputacja: 0
damianosci

Witam

Jakiś czas temu pękł mi wyświetlacz w Z5 Compact. Gwarancję mam do lutego 2018 r. Wysłałem telefon do w-support, ale niestety dostałem wiadomość, że uszkodzenie telefonu nie podlega naprawie gwarancyjnej, a wymiana wyświetlacza kosztuje ok. 770 zł. Dostałem również od serwisu propozycję naprawy zbitego wyświetlacza na zasadzie wymiany na regenerowany przedni panel w cenie 350 zł bez utraty gwarancji i z zachowaniem wodoszczelności. Natomiast w pobliskim serwisie dostałem ofertę wymiany przedniego panelu z wyświetlaczem na nowy (podobno) oryginalny za 460 zł, lecz gwarancja na wyświetlacz to tylko 3 miesiące i to bez gwarancji zachowania wodoszczelności.

Czy wymieniał ktoś przedni panel w serwisie w-support na panel regenerowany? Jeśli tak to czy wystąpiły jakieś problemy z wyświetlaczem lub dotykiem w późniejszym czasie? Czy boczne ramki w regenerowanym panelu przednim były mocno zniszczone (porysowane, poobcierane)?

Pobliski serwis odradził mi wymianę (regenerację) samego szkła z digitizerem, ponieważ zdarzały się czasami problemy z dotykiem lub wyświetlaczem w późniejszym czasie. Jakie macie doświadczenia po takiej naprawie?

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Juni0R0011   
Otrzymana reputacja: 8
Juni0R0011

Regnerowany jest taki sam jak nowy i nie może mieć żadnych skaz żeby wyjść z serwisu :) I do tego od serwisu masz dalej gwarancje, więc nawet jej coś się stanie, możesz ponownie wysłać :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.