• 0
mikokrol

Huawei P8 Lite nie uruchamia się po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela.

Pytanie

Napisano (edytowane)

Cześć!

Mam spory kłopot z telefonem....  :(

Wcześniej - używałem bez kłopotu, odblokowałem bootloader, zrootowałem, nadal uzywałem bez kłopotu.

Namieszałem coś w ustawieniach (ryzyko jak się ma roota) i zrobiłem factory reset.

Po resecie dostałem powiadomienie o dostępnej aktualizacji softu. Pobrałem, zainstalowałem.

Wszystko szło dobrze, ale po instalacji telefon uruchomił się, pojawiła się animacja i dźwięk powitalny, wygasił się, ponownie uruchomił do animacji, po czym zatrzymał się na logo Huaweia i tak sobie świeci do teraz... czyli od około 5 godzin... 

Próbowałem wgrać inny soft. Niestety nie wiem/nie pamiętam jaką miałem wersję, 46 nie szła, wyskakiwał błąd, 52 poszła do 90 % i stanęła (już od godziny wyświetla się "Huawei software instaling - 90%).

Pomóżcie! Nie wiem co robić!  :(

Jest jakieś narzędzie do fleszowania???

Inne pomysły na reset czy ponowną instalację??

Błagam wymyślcie coś... tego nano sim nawet nie mogę do innej słuchawki włożyć i jestem bez telefonu... :wallbash:

EDIT:

Problem rozwiązany. Można zamknąć. Użytkownicy tego forum są naprawdę niezawodni. :thumbup:

Edytowane przez mikokrol

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

652 odpowiedzi na to pytanie

• 0

@pepe1234
Napisz jaką masz wersję TWRP.

A teraz pręt stalowy pomiędzy koła zębate: przy użyciu TWRP da się zainstalować oficjalny soft od Huawei'a ( działa to bodajże od B584 ) niestety po instalacji traci się TWRP.

Wysłane z ALE-L21 C01B569 KangVip

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

witaj dzięki za podpowiedz  tylko czy jest to potwierdzone bo nie chodzi mi o Twpr żeby je mieć lecz o andka 6.0

a jak sienie uda to znowu podnoszenie od b46 do b170  z fastbota

czy możesz to potwierdzić może masz link do jakiegoś posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.