Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

zabka35i

Etui/case dla naszych Galaxy S7

Rozwiązany

Viktor44   
Otrzymana reputacja: 3
Viktor44
Napisano (edytowane)

Ja z kolei po zachwytach nad wyglądem i jakością wykonania spigen neo hybrid (kolor gun metal) ostatnio sie troche wkurzylem, telefon upadł na posadzke/beton i zrobiły sie bardzo brzydkie ślady, otarcia na tej szarej sztywnej ramce, zdarło farbę az do tego bialego co jest pod spodem, etui ma moze z miesiąc a wyglda już słabo przez tą zdartą farbę.

Chyba jednak w takich warunkach pracy jak budowy, hale, fabryki lub duze ryzyko upadku na cos twardego i szorstkiego to tylko jakies grube mięsiste gumowe, jak rugged armor.

Edytowane przez Viktor44
korekta
  • Piwko! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mgr inz   
Otrzymana reputacja: 0
mgr inz

Warto się takim zainteresować ?

Czy ten plastikowy ekran dobrze się dotyka ?Czy to dobrze działa ?

http://allegro.pl/supcase-clayco-hera-pancerne-etui-galaxy-s7-edge-i6934710434.html

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
NomadM3   
NomadM3

Jeśli ktoś na codzień umiarkowanie użytkuje w codzinnych, mniej ''ekstremalnych'' warunkach i szuka czegoś ładnego, i za razem chroniącego odpowiednio telefon także polecam Spigen Neo Hybrid również jak kolega wyżej posiadam obecnie na nowej S7-ce kolor GunMetal. Pozdrawiam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ans   
Otrzymana reputacja: 2
Ans

Ja z kolei zawsze uzywalem na swoich telefonach etui case mate tough. Jednakze okazalo sie ze do s7 juz nie mozna go bylo dostac wiec kupilem SPIGEN RUGGED ARMOR i po pol roku uzytkowania i paru upadkach stwierdzam ze jestem bardzo zadowolony i na kolejny telefon tez go zakupie :) nawet dziewczyny mowia ze fajnie wyglada w tym etui :P 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Viktor44   
Viktor44
Napisano (edytowane)

To moje etui spigen neo hybrid gunmetal (załącznik) po miesiącu, dwóch od kupna i jednym poważnym upadku...

Podoba mi się, jest super wykonane, super wygląda czarny tel w gunmetal etui itp, ale jak się zacznie rysować to już lipa, sami zobaczcie.

Dlatego jednak nastepne bedzie rugged armor

Spoiler

27657208_1583050001770808_7344139123290303461_n.jpg

Edytowane przez Viktor44
spoiler

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ARTUR WIATR   
ARTUR WIATR

Witam, które etui polecacie do s7 Spigen Liquid Crystal czy Spigen Crystal Shell.

Chodzi o to żeby nie było za grube i jak najmniej widoczne na telefonie oraz aby nie było takie twarde plastikowe tylko bardziej gumowe, silikonowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mico11   
Otrzymana reputacja: 112
mico11

Polecam Liquid Crystal
Nie jest może jakieś ultra cienkie ale dobrze poprawia chwyt, jest gumowane bardziej niż plastikowe

Wysłane z S8'ki

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ARTUR WIATR   
ARTUR WIATR

mico11 dzięki za podpowiedź, właśnie zamówiłem to etui które polecasz Liquid Crystal a może jeszcze mi doradzisz jakie szkło albo folie do tego dobrać, najlepiej jak by było szkło hartowane na cały ekran tylko że znów pewnie by podwadzało etui, więc nie wiem co wziąść

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
spec-naz1   
Otrzymana reputacja: 176
spec-naz1

@ARTUR WIATR  Wszelkie pytania o ochronę ekranu kieruj:

http://forum.android.com.pl/topic/287239-folieszkła-ochronne-na-wyświetlacz-i-tył-telefonu/?do=getLastComment

Zresztą wszystkie warte uwagi są już opisane więc przejrzyj ostatnie strony tematu:)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.