• Ogłoszenia

  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
 • 0
Vicious

Nie mogę połączyć komputera z Xperią Play przez kabel USB

Pytanie

Witam.

Od przedwczoraj pojawił się pewien problem - nie mogę podłączyć telefonu do komputera kablem USB. Po podłączeniu kablem nie pojawia się żadna informacja w komputerze i w telefonie. Jeżeli pomieszam w opcjach łączenia - telefon zaczyna się ładować (czyli połączenie jakieś jest) ale nadal nic się nie dzieje. Sprawdzone na 2 kablach i na 2 koputerach PC. Próbowałem łączyć z wyciszonym telefonem, z podłączonymi słuchawkami - naprawdę zero reakcji. BARDZO proszę o pomoc... Telefon ma zablokowany bootloader, kiedyś był zrootowany ale zrobiłem mu unroot (bo uważam to za zbędne).

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

 • 0

Aha, wejdź w ustawienia>aplikacje>dla programistów i zaznacz :"debugowanie USB","Powiadom o debugowaniu" i "Pozorowanie lokalizacji"

Spróbuj teraz.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Próbowałem - i nic... Dalej to samo :( .

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

Sprawdź , czy masz jakakolwiek komunikację . Wyłącz telefon i podłącz kabel USB trzymajac jednocześnie przycisk LUPA - będziesz w trybie fastboot. Kontrolka LED w wyłączniku powinna się świecić na niebiesko.

Możesz sprawdzić czy działa komunikacja wpisując np: fastboot.exe -i 0x0fce getvar version

Jeśli nie zadziała , to możliwe , że masz uszkodzone gniazdo w telefonie .

W Windowsie nie wyskakuje ci jakikolwiek komunikat ,że coś jest podłączone ?

W Ustawienia ->Sony Ericsson -> Łączność spróbuj cokolwiek pozmieniać , może wtedy ruszy .

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
 • 0

W tryb fastboot ani flash nie mogę wejść :( . Po podłączeniu kabla na wyłączonym telefonie świeci się niebieska dioda - ale to jest wszystko... Naciskanie lupy czy przycisku powrotu nie daje żadnych rezultatów.

Udostępnij link do tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.