Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

• 0
Vicious

Nie mogę połączyć komputera z Xperią Play przez kabel USB

Pytanie

Witam.

Od przedwczoraj pojawił się pewien problem - nie mogę podłączyć telefonu do komputera kablem USB. Po podłączeniu kablem nie pojawia się żadna informacja w komputerze i w telefonie. Jeżeli pomieszam w opcjach łączenia - telefon zaczyna się ładować (czyli połączenie jakieś jest) ale nadal nic się nie dzieje. Sprawdzone na 2 kablach i na 2 koputerach PC. Próbowałem łączyć z wyciszonym telefonem, z podłączonymi słuchawkami - naprawdę zero reakcji. BARDZO proszę o pomoc... Telefon ma zablokowany bootloader, kiedyś był zrootowany ale zrobiłem mu unroot (bo uważam to za zbędne).

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Aha, wejdź w ustawienia>aplikacje>dla programistów i zaznacz :"debugowanie USB","Powiadom o debugowaniu" i "Pozorowanie lokalizacji"

Spróbuj teraz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Próbowałem - i nic... Dalej to samo :( .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Sprawdź , czy masz jakakolwiek komunikację . Wyłącz telefon i podłącz kabel USB trzymajac jednocześnie przycisk LUPA - będziesz w trybie fastboot. Kontrolka LED w wyłączniku powinna się świecić na niebiesko.

Możesz sprawdzić czy działa komunikacja wpisując np: fastboot.exe -i 0x0fce getvar version

Jeśli nie zadziała , to możliwe , że masz uszkodzone gniazdo w telefonie .

W Windowsie nie wyskakuje ci jakikolwiek komunikat ,że coś jest podłączone ?

W Ustawienia ->Sony Ericsson -> Łączność spróbuj cokolwiek pozmieniać , może wtedy ruszy .

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

W tryb fastboot ani flash nie mogę wejść :( . Po podłączeniu kabla na wyłączonym telefonie świeci się niebieska dioda - ale to jest wszystko... Naciskanie lupy czy przycisku powrotu nie daje żadnych rezultatów.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.