Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Fenek

STOCK [ZAMKNIĘTY] [S7] [G930F] - G930FXXU1APC8 - [XEO] - [14.03.2016]

Rozwiązany

jurandzik   
Otrzymana reputacja: 6
jurandzik

Została naprawiona m.in. funkcja Smart Stay oraz problemy z dotykiem w wersji edge.

Ale to jest ROM dla S7 flat.. więc tu nie musieli naprawiać czułości krawędzi ekranu... Nie mylcie tematów :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
OzA   
Otrzymana reputacja: 11
OzA

Po aktualizacji wywaliło mi komunikat: "Nieobsługiwany format karty" i zmusza mnie do formatowania.  :dontgetit:

Karta Samsung Pro+ 64GB  exFAT

Edit:

Kuna, wyłączyłem telefon, wyciągnąłem kartę aby zgrać dane, włożyłem kartę i uruchomiłem ponownie telefon - kartę już widzi :facepalm3:

Edytowane przez OzA

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szarekm   
Otrzymana reputacja: 0
szarekm

U mnie po aktualizacji padło NFC. Objawy: wszystko co trzeba włączone a na belce powiadomień ikonki brak. Przed aktualizacją była. Aplikacja z banku również informuje o wyłączonym NFC mimo że cały czas włączony i ikona płatności zbliżeniowej pozostaje nieaktywna. Sprawdzaliście u siebie tą funkcję?

[Dodano: 27 marzec 2016 - 07:26]

i pytanko: czy jak przywrócę G930FXXU1APAW [XEO] - [29.01.2016] to mi coś nabije w układzie poniżej?

https://www.dropbox.com/s/h61re9rdth4osok/2016-03-27%2007.09.02.png?dl=0

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fenek   
Otrzymana reputacja: 1057
Fenek

@@szarekm

Flagę nabija się poprzez wgranie custom recovery albo custom kernela. Wgranie oficjalnego romu od Samunga jest bezpieczne.

T-A-P-A-T-A-L-K-N-I-E-T-O

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzidzia_2   
Otrzymana reputacja: 108
Dzidzia_2

Czy można w ten sposób zdebrandowac tel z plusa? Czy CSC zmieni się na XEO czy TPH tak jak w S6?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zabka35i   
Otrzymana reputacja: 303
zabka35i

Z tego co piszą tutaj to zmienia się na XEO, więc nie ma tego problemu co miało S6.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bladeno1   
Otrzymana reputacja: 2900
bladeno1

@@Dzidzia_2,

W S7/S7 Edge można bez problemu zdebrandować telefon. Wgrywasz tylko soft z odpowiednim plikiem PIT i masz XEO.

Skąd wziąść plik PIT? Ściągasz soft z sammobile.com za pomocą programu SamFirm. W programie zaznaczasz opcję "Binary Nature". Po zaznaczeniu tej opcji soft zostanie ściągnięty w formie 4-plikowej. Jeden z plików to CSC. Zmieniasz jego rozszerzenie na .rar i rozpakowywujesz. W nim znajduje się właśnie plik PIT.

Wiadomość wysłana z S7 Edge

Edytowane przez bladeno1
  • Lubię to! 3

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzidzia_2   
Dzidzia_2

Czyli ładuję wszystkie 4 pliki do odpowiednich pól w odinie łacznie z polem csc a dodatkowo w zakładce PIT podaję ścieżkę do wypakowanego pliku PIT i klikam start tak?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bladeno1   
Otrzymana reputacja: 2900
bladeno1

Nie musisz ładować 4 plików. Wystarczy soft jednoplikowy + plik PIT. Plik PIT wrzucasz w okienko PIT w Odinie i zaznaczasz Re-Partition a soft w pozycje AP.

Po prostu soft ściągasz w formie 4 plikowej tylko po to aby wyodrębnić z CSC plik PIT. Później tylko soft ściągnięty w formie jednoplikowej (normalnie, bez zaznaczenia opcji Binary Nature) wrzucasz razem z plikiem PIT w Odinie.

Wiadomość wysłana z S7 Edge

Edytowane przez bladeno1
  • Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzidzia_2   
Dzidzia_2

No to się trochę pośpieszyłem i ODIN stanął jak chciałem wgrać 4 pliki... Stoi w miejscu od pół godziny. Mam go teraz odłączyć i jeszcze raz spróbować sflashować z jednym plikiem i PIT?

odin.jpg

Odłączyłem telefon. Udało mi się przywrócić system 3 plikowcem ;) Ściągnę ponownie 1 plikowca i zrobię debranding ;)

Edytowane przez Dzidzia_2

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.