Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

Automatyczne pobieranie poczty w aplikacji gmail

• Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   gadziorexe

Autor tematu
  • 53 postów
  • Telefon:SGS4

• Firmware:xxufnc4

Napisano 15.09.2011 - 13:45

Po kliknięciu na konto otwiera się zakładka Dane i synchronizacja, w której mogę ręcznie zsynchronizować kontakty, gmail, kalendarz
Na dole jest jeszcze usuń konto. Nic więcej nie ma

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#22 OFFLINE   Kozubi

• 387 postów
  • Telefon:Galaxy S4 Mini

Napisano 15.09.2011 - 14:36

Czy obok np. Synchronizuj Gmail masz takiego "ptaszka"? Czy masz go na zaznaczonego? Jesli tak to masz ustawiona synchronizacje automatyczna.
Uwaga - czasem maile potrafia dochodzic z opoznieniem ale nie wiem czemu.

#23 ONLINE   Pasorzytek

• 384 postów
  • Telefon:Motorola Defy

Napisano 15.09.2011 - 14:42

Czy obok np. Synchronizuj Gmail masz takiego "ptaszka"? Czy masz go na zaznaczonego? Jesli tak to masz ustawiona synchronizacje automatyczna.
Uwaga - czasem maile potrafia dochodzic z opoznieniem ale nie wiem czemu.

Widzę że niedokładnie przeczytałeś temat.

Zamieszczone przez Pasorzytek
wejdź w ustawienia => Konta i synchronizacja => zobacz czy masz zaznaczone obydwie opcje?
mam oryginalny soft i u mnie wygląda to troszkę inaczej po wejściu w ustawienia mam zakładkę o nazwie "konta" nie mam tych opcji autosynchronizacja i dane w tle
Natomiast jak kliknę na mój moje konto to mam tak jak ty synchronizuj dokumenty, kontakty, gmail, kalendarz ale nie mam takich okienek że mogę sobie coś zaznaczyc (postawic ptaszka)
gdzie szukac autosynchronizacji?

on nie może "postawić ptaszka" gdyż nie ma tych opcji

Sprawdziłem osobiście u Siebie. w czystym froyo jest tak jak u mnie z synchronizacją ( jest w zakładce konta opcja dane w tle i autosynchronizacja)

gdy odznaczę autosynchronizację po wejściu w konto nie mam możliwości "postawienia ptaszka" gdyż nie ma wogóle kratki na to.

Wychodzi na to że niestety będziesz musiał zrobić wipe... gdyż masz wyłączoną autosynchronizację i nie masz opcji jej włączenia w menu...

#24 OFFLINE   Kozubi

• 387 postów
  • Telefon:Galaxy S4 Mini

Napisano 15.09.2011 - 14:53

Menedzer danych>dostarczanie danych> zaznacz wszystko co tam masz

Inna opcja ( u mnie pomimo ustawienia tego wszystkiego ptaszkow nie ma jak u Ciebie)

Pulpit>widget>Zarzadzanie energia>wlacz synchornizacje na nim (takie dwie strzalki zamykajace sie w kolo, drugi od prawej obok przycisku od Jasnosci) i po tym juz pojawily sie "ptaszki" w koncie i mozna je zaznaczyc.

I jeszcze mozesz
ustawienia>Menedzer baterii>Tryb baterii>Niestandardowy>(ustawienia)>Godziny szczytu>zawsze wlaczony

Akurat Pasorzytek przeczytalem a dlatego wracam do poczatku bo wyszlo troche zamieszania np. zdanie "mam oryginalny soft i u mnie wygląda to troszkę inaczej po wejściu w ustawienia mam zakładkę o nazwie "konta" nie mam tych opcji autosynchronizacja i dane w tle" widze ze cos jest nie tak bo tam tych opcji po prostu nie ma.

Mysle ze ta opcja z widgetem zalatwi sprawe

#25 OFFLINE   gadziorexe

Autor tematu
  • 53 postów
  • Telefon:SGS4

• Firmware:xxufnc4

Napisano 15.09.2011 - 15:26

Kozubi jesteś wielki!!! To była sprawka wdgetu który notabene miałem na pulpicie:) Ale sam bym na to nie wpadł Powiedz mi jeszcze czy
czas synchronizacji się gdzieś ustawia czy sam sobie bedzie sprawdzał?
Dziękuję za pomoc