Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kubulwg

Nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz internet?

Rozwiązany

kubulwg   
Otrzymana reputacja: 60
kubulwg

Chcę kupić sobie jakiś starter na kartę i mieć na nim nielimitowane sms i rozmowy do wszystkich sieci wraz z internetem min. 8gb. A to wszystko przez miesiąc za kwotę nie większą niż 30zł. Aktualnie mam Play na kartę, żenada.. Kupuję pakiet 10gb, za 10zł, działa mi tylko na tydzień, do tego same sms i na miesiąc wychodzi mi ponad 40zł. Podsumowując, nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz min. 8 gb internetu na miesiąc za max. 30 zł

• Lubię to! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Uri0550   
Otrzymana reputacja: 349
Uri0550

@@kubulwg

Taki pakiet w ogóle istnieje w takiej kwocie? Nie spotkałem się z tym żeby to co chcesz kosztowało tak mało.

[Dodano: 25 marzec 2016 - 19:15]

Virgin chyba wypada najtaniej - 40zł za to co chcesz. https://virginmobile.pl/oferta/najlepiej

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubulwg   
kubulwg

Serio? Eh.. Czytałem o RedBullMobile i Mobile Vikings.. Z rozmów mogę zrezygnować, a jest jakiś pakiet, w któym po doładowaniu 30 zł miałbym włączony kilka gb internetu lub sms, a kwotę 30 zł na koncie, spożytkowałym na internet?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
paveu241   
Otrzymana reputacja: 450
paveu241

Orange Free na kartę.

Musisz przejść do niech z innej sieci, za 28 zł masz wtedy nielimitowane rozmowy/smsy (bez mmsów) i 8gb internetu. Dodatkowo za doładowanie konta za 30 zł dostajesz bonus 6gb internetu. W sumie za 30 zł masz 14 gb internetu i prawie pełny unlimit.

Potwierdzona metoda, sam tak zrobiłem. 

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubulwg   
kubulwg

Jak przejść do nich z innej sieci? Muszę mieć abonament? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
paveu241   
Otrzymana reputacja: 450
paveu241

Nie. Musisz mieć zarejestrowany na siebie numer, może być na kartę. Trwa to 5 minut w salonie (mówisz, że chcesz zarejestrować numer, spisują dane z dowodu, dostajesz potwierdzenie), czekasz 24h na aktualizację bazy w systemie. Później wycieczka do salonu Orange, spędzisz tam 10 minut, udzielisz pełnomocnictwa na przeniesienie numeru, konsultant spisze dane z dowodu, dostaniesz nową kartę sim. Następnego dnia rano jesteś już w Orange, zmieniasz taryfę na Free, doładowujesz konto, włączasz pakiet (najlepiej cykliczny). Tyle.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
skolsiwo   
Otrzymana reputacja: 1017
skolsiwo

@@kubulwg jeżeli masz "na kartę" to musisz najpierw zarejestrować numer u swojego aktualnego operatora. Potem skontaktuj się z orange, lub najlepiej idź do salonu i tam Ci wszystko powiedzą co i jak, a raczej wszystko zrobią za Ciebie.

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubulwg   
kubulwg

Tylko niestety nie hjestem pełnoletni więc raczej odpada

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
skolsiwo   
Otrzymana reputacja: 1017
skolsiwo

@@kubulwg zarejestruj numer na kogoś dorosłego z rodziny. Tylko oczywiście musisz iść z tą osobą do obu operatorów.

Edytowane przez skolsiwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubulwg   
kubulwg

A jest jakaś różnica jaką będę miał kartę sim na początku? Chodzi mi o konkretnego operatora lub micro sim lub nano sim itd..?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.