Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kubulwg

Nielimitowane rozmowy i sms do wszystkich sieci oraz internet?

Rozwiązany

KacU1999   
Otrzymana reputacja: 7
KacU1999

Trochę odkop, ale... jak jest z zasięgiem? Kiedyś byłem w orange i było słabo. Aktualnie jestem w plusie i chciałbym się przenieść na orange free. I ten unlimit jest do orange tylko ?

Edytowane przez KacU1999

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
paveu241   
Otrzymana reputacja: 450
paveu241

Wszędzie gdzie ja korzystam mam zasięg. Nikt nie będzie wiedział, jak jest u Ciebie.

I nie wiem co jest niezrozumiałego w zdaniu "Nielimitowane rozmowy/smsy do wszystkich", żeby pytać o unlimit tylko do Orange...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
KacU1999   
Otrzymana reputacja: 7
KacU1999

A czy niezużyte mb się sumuja?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
karolgt1   
Otrzymana reputacja: 2
karolgt1

@up

na koniec każdego cyklu przepadają. http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003713/4103605470.pdf Polecam [ :)]

---------------------

Zaciekawiła mnie wspomniana oferta Orange Free. Znalazłem jednak pewną wadę tej oferty, a mianowicie brak LTE.
ust. 6 Regulaminu oferty Orange Free na kartę:

"Prędkość przesyłania danych w ramach Oferty zależy od technologii przesyłania danych HSDPA, 3G (UMTS) albo EDGE, albo GPRS albo WLAN, z której Abonent w danym momencie korzysta.(...)".

Jak dla mnie jest to wada. Porównując pozostałe oferty no limit na kartę, bardzo nie spodobał mi się również następujący zapis w paragrafie 2 ust. 6 pkt 2 oferty Plusa "Ja + na kartę" :

"Pakiet internetowy nie obejmuje pakietowej transmisji danych w ramach usług: MMS, video streaming oraz innych usług, w tym usług audio, które korzystają z protokołu RTSP (Real Time Streaming Protocol), np.: aplikacje obsługujące radio, które to transmisje danych rozliczane są odpowiednio zgodnie z Cennikiem Taryfy, z której korzysta Abonent bądź regulaminem promocyjnej usługi „Videorozmowa – spróbuj i zobacz” oraz „Transmisja Video Streaming”"

Płacę za pakiet internetu, z którego nie mogę skorzystać używając aplikacji radia...za które trzeba płacić oddzielnie wg. taryfy (19 gr za 100kb). 

Biorąc pod uwagę powyższe ograniczenia dot. orange free i ja + na kartę, zastanawiam się nad nju, które przewiduje transmisję LTE (choć nie wiadomo w jakiej prędkości...). Virgin mam już dość.

Co do tego to sprawdzałem w regulaminie i w screenie poniżej zaznaczyłem, LTE jest normalnie. Chciałem iść do Virgin ale chyba Orange wygrywa o ile nie ma tam jeszcze jakiegoś haczyka :P
https://scr.hu/mBrZY2​

Edytowane przez skolsiwo
Nie cytujemy posta poprzedzającego. Poprawiłem również kolejność odpisania na poprzednie posty.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
samtive   
Otrzymana reputacja: 0
samtive

Byłem wczoraj w Pomarańczy bo chciałem się przenieść własnie na O Free i Pan powiedział mi w salonie, że ta promocja będzie jeszcze może z miesiąc i potem nie będzie możliwości wykupienia tego pakietu. Orange podobno tak robi, żeby przyciągnąć klientów, 3 miesiące fajnych ofert, potem 3 miesiące beznadziejnych i tak się zapętla :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
paveu241   
Otrzymana reputacja: 450
paveu241

Warto trochę poczytać, a nie słuchać konsultantów. Pewnie proponował Ci abonament?

Jeśli masz włączony pakiet cykliczny, to możesz z tego korzystać i przez 100 lat.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
samtive   
Otrzymana reputacja: 0
samtive

nic nie proponował ;)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubulwg   
Otrzymana reputacja: 60
kubulwg

Panowie, to jak z tym przeniesieniem się na Orange Free? 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
karolgt1   
Otrzymana reputacja: 2
karolgt1

tzn?

Edytowane przez skolsiwo
Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kubulwg   
Otrzymana reputacja: 60
kubulwg

Warto?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.