• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
sheldon220

Słabo działający internet w play na kartę - czy to norma?

16 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

od jakiegoś czasu kiepsko mi chodzi internet w telefonie a mam w sieci play na kartę kto posiada tel w sieci play i czy też macie takie problemY? problem jest taki że kiepsko strony wchodzą i nawet nie moge wejść w sklep play.!!!

Edytowane przez skolsiwo
Doprecyzowanie nazwy tematu.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dosyć mało jasny problem bo internet bezprzewodowy ma swoje humory i jest zalezny od wielu czynnikow, odległość, opciążenie. Dobrze zapoznać się z mapka nadajnikow, które też nie zawsze chodzą, może chwilowo ten najblizszy jest w modernizacji  http://beta.btsearch.pl/

Sprawdzając mapkę można zerknąc czy jest jakiś nadajnik konkurencji bliżej kupić startera za 5zeta i zobaczyć czy może jednak wina samego telefonu,,, tu może być wiele przyczyn.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie możliwe że to wina operatora.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Automatyczna wiadomość

Wątek został przeniesiony z forum

"AndroidOgólnie o Android OS"

do

"Operatorzy Sieci Komórkowej GSMPlayInternet Mobilny - LTE".

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

problem jest taki że mam transfer danych a niestety internet strasznie spowolniony ,ostatnio jak miałem transfer nie miałem takiego problemu i wszystko dobrze chodziło.Nie wiem może ktoś posiada internet w tel i siec play i podzieli się może to nie tylko u mnie taki problem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopóki mam transfer to internet działa jak należy. Pewnie wyczerpałeś pakiet, sprawdź stan MB i konta i wkup sobie jakąś dodatkową paczkę.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zmieniłem play na orange bo też u mnie nie za bardzo internet działa w miejscu gdzie często go potrzebuje.

Jeśli ci nie zadziała w ciągu tygodnia to zmień operatora, albo zadzwoń do nich z reklamacją.

Dodam jeszcze że telefon na karcie play się grzał. Nie jakoś strasznie ale wyczuć można było od razu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie rzec biorąc miałem internet we wszystkich sieciach i zazwyczaj najgorzej chodził ten właśnie z play. Także ja trzymałbym się od tej sieci z daleka 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie (centrum Polski, 45 tys. mieszkańców) Plus, Play i Orange działają naprawdę nieźle, ale Play to zupełnie inna bajka - najgorsze, że zasięg nie jest równomierny, bo raz działa wszystko ok, a raz łapie muła na parę godzin

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie zastanawiałem się nad wzięciem Internetu, który mógłbym zabrać ze sobą w przypadku wyjazdów. Co w takim razie polecacie? myślałem o Play, ale teraz to się waham... Zależy mi na tym, żeby nie był drogi, bo będę korzystać z niego raczej sporadycznie, kilka razy w miesiącu. Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.