Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kuleer

aplikacja do skrótów na pulpicie i licznik transferu

Rozwiązany

kuleer   
Otrzymana reputacja: 0
kuleer

zainstalowałem v5 od Wolfa. Niestety nie można tam stworzyć na pulpicie skrótu do wyłączania transferu danych. Czy zna ktoś jakąś aplikację która pozwoli stworzyć skrót dowolnej opcji z menu?

Chcę utworzyć skrót na pulpicie:

1. do wyłączania transferu danych

2. rejestru ostatnich połączeń

3. Jakiś prosty w obsłudze licznik wykorzystanego transferu danych

Aplikacje nie muszą być darmowe

Edytowane przez kuleer

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Raquntish   
Raquntish

1. APN OnOff lub po prostu wklep w Android Market APN OnOff - jest tego pełno ;)

2. Zmień launcher ;) Dodasz wtedy jakiekolwiek programy z szuflady aplikacji na pulpit.

3. Mobile Counter

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kuleer   
kuleer

ad 1. celowo nie instalowałem żadnej aplikacji bo z tego co wyczytałem tu na forum to aplikacje blokują również mms-y. Dlatego chciałem zrobić skrót bezpośrednio tej opcji z menu telefonu, gdyż po wyłączeniu transferu za pomocą niej mms-y będą dochodzić. To co podałeś sprawdza się wyśmienicie. Dziękuję

ad 2. Jestem użytkownikiem telefonu z androidem od kilku dni. Nie znam jeszcze tych wszystkich pojęć. Zmienić launcher tzn co?

ad 3. Dzięki. Zaczynam testować - jednak jest zbyt wiele komentarzy że po wyłączeniu transferu danych resetuje licznik. Odpada

Edytowane przez kuleer

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Raquntish   
Raquntish
ad 2. Jestem użytkownikiem telefonu z androidem od kilku dni. Nie znam jeszcze tych wszystkich pojęć. Zmienić launcher tzn co?

Najbardziej łopatologicznie jak potrafię:

Launcher, to aplikacja odpowiadająca za wygląd i funkcjonalność pulpitów, i szuflady aplkacji, czyli menu w którym wyświetlane są wszystkie aplikacje. Możesz w nim dowolnie konfigurować swoje pulpity, dockbar (ten pasek u dołu ekranu na którym wyświetlane są skróty). Aby wybrać najlepszy launcher dla swoich potrzeb, trzeba po prostu ich dużo przetestować. Ja polecam Ci (do wyboru ;) ) LauncherPro bądź GO Launcher (do pobrania z marketu za free). Jeśli wybierzesz ten drugi wejdź w szufladę aplikacji, przytrzymaj palec na ikonce programu telefon, najedź na pasek u dołu "przenieś na pulpit" (nie puszczając palca z aplikacji), i wybierz pulpit na którym ma się znajdować skrót do rejestru

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
galaxxxtek   
Otrzymana reputacja: 81
galaxxxtek

3. ja uzywam 3G watchdog i moge Ci go smialo polecic dziala bezproblemowo (i jest po polsku)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kuleer   
kuleer

Reguntish dziękuję za wytłumaczenie, oczywiście przetestuję to co mi poleciłeś

galaxxxtek wczoraj właśnie znalazłem 3G watchdog i póki co jestem bardzo zadowolony.

Dziękuję za odpowiedzi w temacie

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
elmariaci   
Otrzymana reputacja: 6
elmariaci

Do wylaczania transferu danych jest tez apndroid z mozliwoscia wlaczenia mms bez transferu. A do dodawania skrotow to animated widget polecam:)

Sent from my HTC Dream using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.