Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Zgarnij Samsunga Galaxy S6 Edge!

Konkurs Opera & Android.com.pl

Zdjęcie
- - - - -

aplikacja do skrótów na pulpicie i licznik transferu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kuleer

• 22 postów
  • Telefon:overmax vertis 02+

Napisano 15.09.2011 - 17:10

zainstalowałem v5 od Wolfa. Niestety nie można tam stworzyć na pulpicie skrótu do wyłączania transferu danych. Czy zna ktoś jakąś aplikację która pozwoli stworzyć skrót dowolnej opcji z menu?
Chcę utworzyć skrót na pulpicie:
1. do wyłączania transferu danych
2. rejestru ostatnich połączeń
3. Jakiś prosty w obsłudze licznik wykorzystanego transferu danych
Aplikacje nie muszą być darmowe

Użytkownik kuleer edytował ten post 15.09.2011 - 17:17

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Raquntish

• 236 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Tablet:Nexus 7 (2012)

• Firmware:5.0

• Kernel:3.4.0

Napisano 15.09.2011 - 18:35

1. APN OnOff lub po prostu wklep w Android Market APN OnOff - jest tego pełno ;)
2. Zmień launcher ;) Dodasz wtedy jakiekolwiek programy z szuflady aplikacji na pulpit.
3. Mobile Counter

#3 OFFLINE   kuleer

Autor tematu
  • 22 postów

Napisano 15.09.2011 - 18:56

ad 1. celowo nie instalowałem żadnej aplikacji bo z tego co wyczytałem tu na forum to aplikacje blokują również mms-y. Dlatego chciałem zrobić skrót bezpośrednio tej opcji z menu telefonu, gdyż po wyłączeniu transferu za pomocą niej mms-y będą dochodzić. To co podałeś sprawdza się wyśmienicie. Dziękuję

ad 2. Jestem użytkownikiem telefonu z androidem od kilku dni. Nie znam jeszcze tych wszystkich pojęć. Zmienić launcher tzn co?

ad 3. Dzięki. Zaczynam testować - jednak jest zbyt wiele komentarzy że po wyłączeniu transferu danych resetuje licznik. Odpada

Użytkownik kuleer edytował ten post 15.09.2011 - 19:13

#4 OFFLINE   Raquntish

• 236 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Tablet:Nexus 7 (2012)

• Firmware:5.0

• Kernel:3.4.0

Napisano 15.09.2011 - 20:53

ad 2. Jestem użytkownikiem telefonu z androidem od kilku dni. Nie znam jeszcze tych wszystkich pojęć. Zmienić launcher tzn co?

Najbardziej łopatologicznie jak potrafię:
Launcher, to aplikacja odpowiadająca za wygląd i funkcjonalność pulpitów, i szuflady aplkacji, czyli menu w którym wyświetlane są wszystkie aplikacje. Możesz w nim dowolnie konfigurować swoje pulpity, dockbar (ten pasek u dołu ekranu na którym wyświetlane są skróty). Aby wybrać najlepszy launcher dla swoich potrzeb, trzeba po prostu ich dużo przetestować. Ja polecam Ci (do wyboru ;) ) LauncherPro bądź GO Launcher (do pobrania z marketu za free). Jeśli wybierzesz ten drugi wejdź w szufladę aplikacji, przytrzymaj palec na ikonce programu telefon, najedź na pasek u dołu "przenieś na pulpit" (nie puszczając palca z aplikacji), i wybierz pulpit na którym ma się znajdować skrót do rejestru

#5 OFFLINE   galaxxxtek

• 732 postów
  • Telefon:Notek 4

Napisano 15.09.2011 - 21:19

3. ja uzywam 3G watchdog i moge Ci go smialo polecic dziala bezproblemowo (i jest po polsku)

#6 OFFLINE   kuleer

Autor tematu
  • 22 postów

Napisano 16.09.2011 - 14:42

Reguntish dziękuję za wytłumaczenie, oczywiście przetestuję to co mi poleciłeś
galaxxxtek wczoraj właśnie znalazłem 3G watchdog i póki co jestem bardzo zadowolony.
Dziękuję za odpowiedzi w temacie

#7 OFFLINE   elmariaci

• 997 postów
  • Telefon:HTC One X

Napisano 16.09.2011 - 20:12

Do wylaczania transferu danych jest tez apndroid z mozliwoscia wlaczenia mms bez transferu. A do dodawania skrotow to animated widget polecam:)

Sent from my HTC Dream using Tapatalk