Jak wyznaczam trasę z PL do Niemiec, jakiejkolwiek miejscowości (niezależnie od km) wyskakuje mi taki komunikat "UWAGA Nie można obliczyć trasy (472). Zmiany profilu trasy mogą ewentualnie rozwiązać istniejący problem. Stuknij ..."
I nic z tego mimo, że wszystko ustawiłem na "Dopuść" zawsze wyskakuje ten komunikat.
W Polsce wyliczanie drogi działa ok
mam: Andora.map, Poland.map, i Germany.map
Już się zastanawiam, czy coś nie tek robię.
Wrzucam zawartość folderu na kartę i tam kopiuje mapy PL i D potem instal .apk i odpalam. Krzyczy, że muszę podłączyć PC-ta lub WLAN, bo musi dociągnąć jakieś pliki
Już ok. Zamiast folder map, to zmieniłem na maps i to był błąd
Zostaje problem z tym błędem rzekomej trasy trasy (472), choć takiej nie ma na trasie
---------- Post dołączono o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------
Wgrałem mapę Czech i jest to samo. Wyznaczam trasę do Pragi, i co? I wywala błąd ten sam co z trasą do Niemiec. Coś musi być nie tak z przejściem trasy PL> i dalej do krajów innych.
Czy macie tak samo?
Co nie jest tak?