Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

xXxxoxoxXx

Aplikacje sms - wiadomości nie zawsze dochodzą

Rozwiązany

xXxxoxoxXx   
Otrzymana reputacja: 1
xXxxoxoxXx

Witam . :P

Posiadam telefon huawei Y635 . Problem w tym ,że  po zainstalowaniu aplikacji np Textra sms'y nie zawsze dochodzą  :wacko:

Sprawdzałam z innym telefonem wiadomości i albo przyjdą ale nie po kolei albo wcale nawet po ponownym włączeniu tel ich nie ma mimo tego,że drugi tel ma raport dostarczenia .  Natomiast jak korzystam z aplikacji systemowej wszystko jest ok ,wiadomości dochodzą bez problemu . Jest sposób żeby to zmienić ?:-P

Edytowane przez NatanW
Edycja tytułu z uwagi na niedawną rejestrację
  • Lubię to! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sdk   
Otrzymana reputacja: 4
sdk
Napisano (edytowane)

Kiedyś miałem podobny problem z zainstalowaną przeze mnie aplikacją Silence (z funkcją szyfrowania asymetrycznego end-to-end) - czasem nowe wiadomości wyświetlały się dopiero po jej otwarciu, a niektóre wcale. Minęło od tamtego czasu wiele aktualizacji tego programu - teraz też czasami nie dostaję powiadomień... ale tylko od numerów, dla których sam je zablokuję :)
Nie wiem, z czego może wynikać ten problem. Z tego, co wiem, aplikacje odbierające SMS-y nie muszą mieć usług działających cały czas w tle. Wystarczy, że zarejestrują w Androidzie, że potrafią obsługiwać przychodzące wiadomości, a system sam je wtedy uruchamia.

Wesołego jajka!

Edytowane przez sdk

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.