• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
Butcher696

Lark freeme 70.1 -hard reset

10 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam

Zakupiłem 3 miesiące temu Larka w sklepie jako nowy niestety posiadał drobny problem po wysłaniu do serwisu owy problem naprawili mi oraz zaktualizowali mi Androida z wersji 2.3.1 do 2.3.3 .Tableta zROOTowałem za pomocą metody podanej na forum. Wczoraj postanowiłem wyczyścić pamięć larka za pomocą funkcji w przywracanie ustawień fabrycznych niestety po restarcie larka tuż na logo tego z grafiką pojawia się mi "Please conect USB to PC or reset the device Waiting....." po czym moge tylko zresetowac larka i normalnie sie uruchamia lecz w stanie jakim był tj progrmy sa dane itp ,dodam to że przed odesłaniem larka do serwisu udało mi sie ta procedurę bez problemu wykonać ,pisałem do serwisu lecz nie odpisują przez kilka dni. Tablet zostało tylko zrootowane nic w nim nie grzebałem.

PS: Po podłączeniu larka po przez USB do PC nic się nie dzieje (Windows XP SP3)

Pozdrawiam

Edytowane przez Butcher696

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wejdz w recovery i tam zrob factory reset... oryginalne recovery uruchamiasz przez power+ srebrny....

menu - opcja w dol

home - zatwierdz

kolko - wstecz

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbowałem pojawia się identyczny komunikat co napisałem lecz zamiast "Fastboot Please conect USB to PC or reset the device Waiting....." pojawia sie " FWD mode Please conect USB to PC or reset the device Waiting....."

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

jak naciskasz home + power to jest FWDN

menu + power to masz Fastboot

srebrne kolko + power to masz recovery console jak pojawi sie trojkat z wykrzyknikiem puszczsaz oba klawisze i naciskasz srebrny to pojawi sie menu z recovery....

innej mozliwosci nie ma...

Edytowane przez meilbox

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Sprawa wygląda tak po wywołaniu funkcji Przywracanie ustanawień fabrycznych z poziomu androida mam ten 1 komunikat po wykonaniu srebrne kolko + power mam ten drugi i w każdym przypadku owy napis jest na tym zdjęciu na którym pisze Lark (Takie czarne zdjęcie z kamieniami i roślinką). W każdym przypadku prosi o podłączenie do PC ale to nie skutkuje niczym ,próbowałem nawet reinstalacji sterowników na pc.

PS: Zastanawiam się czy to nie jest wina rootowania przez superoneclick

Edytowane przez Butcher696

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

root nie ma nic do rzeczy...

dziwne ze tylko te dwa tryby sie zalanczaja... tak jakby klawisze sie zmapowaly nie tak jak powinny ;p

ostatecznie mozna pod fastbootem zrobic wipe... bedzie to skutkowalo tym samym co reset z poziomu recovery...

no albo wysylka do serwisu ;p

fastboot -w

musisz pokombinowac z sdk ze strony kyrosa ...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwszy raz spotykam sie właśnie z tym problemem przed oddanie do serwisu na 2.3.1 andku (Czysciłem normalną metoda z danych prywatnych) a teraz chce larka sprzedać i miałem zamiar wyczyścić dane prywatne a tu taki problem.

PS: Zna ktoś metode wyczyszczenia tych danych może jakimś programem (Głownie chce wylogować swoją poczte w android market i w gmailu)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie...

Dziś rano także i mój Lark się zawiesił.... Kurcze nic takiego nie zrobiłam, Lark naładowany, przy próbie uruchomienia Powerem, pojawił się najpierw ekran z napisem Lark, potem napis... ruchomy... Android... który nie chciał zniknąć i nie da się uruchomić pulpitu... jeszcze zastosuje wyżej wymienione przez Meiboxa rady, spróbuję uruchomić tymi przyciskami i może się odblokuje... Wiem jedno... chciałam rano trochę poklikać i niestety Lark ani drgnie... Jak rady Meiboxa nie pomogą to chyba mnie czeka wizyta w serwisie... :( Pozdrawiam....

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie też nie działa żadna z w/w kombinacji aby przywrócić ustawienia fabryczne.

Jest jakiś inny sposób?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tu macie wszystko pisane co i jak

http://forum.android.com.pl/f355/przywra-cenie-ostawiea-fabrycznych-100018/

kolega ktory sie zastosowal do wskazowek dal rade a nawet dodal wlasne screeny ;p

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.