Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

memphis21

Nexus 6p- Czy kupiłbym go ponownie?

Polecane posty

Wyrzyk   
Otrzymana reputacja: 26
Wyrzyk

Jako że bardzo rzadko zmieniam telefony ... a Note 2 skutecznie wyleczył mnie z Samsungów, postanowiłem kupić coś co nie będzie miało zbędnych śmieci ... wybór był prosty albo Nexus albo Apple ... Kupiłem Nexusa ... zostaje z nim na zawsze :)

• Lubię to! 1

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ostatni   
Otrzymana reputacja: 88
Ostatni

@@Wyrzyk
Też stałem przed takim wyborem, ale wielkość 6s plusa mnie odrzuciła. Niby 5.5 fajne ale nie w takiej bryle, a 6s jest z kolei za mały. Z OPO/OPT przesiadka na coś mniejszego byłaby katorgą. Za to wielkość 6P jest według mnie idealna i mam wielką nadzieje że kolejny nexus będzie tej samej wielkości. Mimo że jest duży to dosyć wygodnie leży w dłoni i do tego nie jest jakoś strasznie ciężki.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wyrzyk   
Otrzymana reputacja: 26
Wyrzyk

5,5 cala miałem Note 2 ... po roku było mało ... optymalnie dla mnie jest to 5.7 wręcz idealne. Lubie duże telefony ... kiedy kupowałem Nota 2 każdy sie ze mnie śmiał że TV noszę w kieszeni zawsze odpowiadałem że to nie ja mam za duży tel, tylko oni mają za małe ... teraz 3/4 moich znajomych ma 5,5 i nikt nie narzeka. N6p kupił bym raz jeszcze bez mrugnięcia okiem. Szkoda tylko że trafił mi się egzemplarz z różowawym ekranem... ale tak jak pisałem w którymś z tematów 95% czasu tego nie widzę :)

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
glaz_biker   
Otrzymana reputacja: 0
glaz_biker

A ma ktoś może jakieś dłuższe doświadczenie z tym telefonem? Na czytałem się tych recenzji ale po tygodniu użytkowania to wiecie... zamówiłem w rtv wersje 32gb ale ciągle się waham .

Z góry dzięki

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
shumitu   
Otrzymana reputacja: 90
shumitu

@@glaz_biker

Po miesiącu użytkowania jestem bardzo zadowolony. Bateria trzyma bardzo dobrze (4-5h SOT na stocku, a co dopiero na jakimś custom Romie i kernelu), aparat świetny (zdjęcia możesz obejrzeć w innym temacie), czytnik linii papilarnych działa świetnie, podobnie jak głośniki stereo, oglądanie filmów to przyjemność. Ekran mimo 5,7" po paru godzinach użytkowania staje się bardzo przyjemny w użytkowaniu. 6P jest zabójczo szybki, ani jednego laga do tej pory. Telefon świetnie się prezentuje w komplecie z spigen rugged armor. Mam wersję 64GB więc spokojnie można instalować chociażby automape z mapami Europy i Polski. W skrócie mówiąc, będziesz zadowolony. :)

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adnet   
Otrzymana reputacja: 12
adnet

@up

Nic dodać nic ująć. 

Odnośnie lagów i przegrzewania 810, to parę dni temu korzystałem mocno z GPS w uchwycie samochodowym. Jak bestia się zagrzała od słoneczka, to throttling był tak duży, że lagował w najprostszych aplikacja 

Edytowane przez TorGal17
Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
glaz_biker   
Otrzymana reputacja: 0
glaz_biker

Od niedzieli mam swojego 6p. Strasznie się jaram. Teł śmiga jak złoto. Bateria dopiero po trzech ladowaniach ale i tak jestem zadowolony. Zero scin. Grzanie miało miejsce przed aktualizacjami które robiły się cały pierwszy dzień. Ekran bez wad. czysty andek to jest to do czego Zawsze dazylem. Generalnie kosa

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
shumitu   
shumitu

@@adnet

Ogólnie używanie telefonów takich jak Nexus 6P (metalowa obudowa, która łatwo przewodzi ciepło z otoczenia i bateria li-jon) jako nawigacji to niezbyt rozsądna decyzja. Baterie litowo-jonowe nie lubią wysokich temperatur i może to im zaszkodzić, a łatwo telefon przegrzać, kiedy telefon jest wystawiony na promienie słoneczne i obciążenie przez parę godzin. U siebie na razie kombinuje w samochodzie, żeby umieścić telefon w miejscu nie narażonym na promienie słoneczne, ale jest do dosyć problematyczne..

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tical   
Otrzymana reputacja: 298
Tical

@@shumitu

Uchwyt na kratkę nawiewu.

Mam tak od...dawna...

Nawiew chodzi cały czas, w połączeniu z klimatyzacją jak biorę telefon do ręki to jest bardzo zimny.

I to nawet jak temperatura na zewnątrz przekracza 30st.

Nexus 6P | Unlocked | Decrypted | Rooted | ElementalX | Tapatalk Pro

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
shumitu   
shumitu

@@Tical

Też nad tym myślę, ale u mnie gniazda od kratek są osadzone dosyć głęboko i mają owalny kształt. Mam jeden taki uchwyt, ale słabo się trzyma w kratce i szukam jakiegoś lepszego. :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.