Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

memphis21

Nexus 6p- Czy kupiłbym go ponownie?

Polecane posty

sandg   
Otrzymana reputacja: 0
sandg

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
K9G   
Otrzymana reputacja: 356
K9G

Proszę nie offtopować.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wyrzyk   
Otrzymana reputacja: 26
Wyrzyk

No i pierwszy minus dla N6p ktorego niestety ale przemilczeć nie moge. Telefon użytkuje od marca, dbam o telefony moze nie jakos przesadnie jednak...ale zeby powiedziec ze nie dbam byla by to gruba przesada. Ja nie wiem jakie te gorilla glass musi byc zeby podczas normalnego uzytkowania nie pojawialy sie te mikro ryski jednak w n6p jednak nie jest wystarczajace. Mikro ryski jak sie pojawialy tak sie pojawiaja. Szkla chartowanego kupowac nie zamierzam... telefon uzytkuje w normalnych warunkach wiec skoro te warunki sa zbyt "extremalne" dla szkiel gorilla glass to ja nie wiem po co sie zachwycac suchymi danymi i kolejnymi numerkami ktore tak naprawde nie znacza nic. Tyle... Telefon oczywiscie rewelacyjny i go nadal polecam. Pozdrawiam

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mykowhai   
Otrzymana reputacja: 269
mykowhai

@@Wyrzyk Nosisz go z kluczami albo masz piasek w kieszeniach? Często takie pierdoły powodują ryski na ekranie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
shumitu   
Otrzymana reputacja: 89
shumitu

@@mykowhai

Dokładnie.

Jakie by szkło nie było, to fizyki i chemii nie oszukasz. Kluczami i zwykłym nożem niby nie zarysujesz, ale wystarczy kwarc lub coś innego o twardości 6 w skali Mohsa lub więcej i ekran łapie pięknie ryski. Wystarczy ziarnko piasku w kieszeni i ekran załatwiony.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wyrzyk   
Wyrzyk

@@mykowhai kluczy nie nosze...a co do piasku to widac cos tam musialem miec skoro sie zarysowalo ;-)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
black_jack   
Otrzymana reputacja: 17
black_jack

Dlatego zawsze lepiej zainwestować w osobne szkło na wyświetlacz. Mnie jakiś czas temu wyleciał telefon wsiadajac do dostawczego Sprintera. Poleciał na stos kamieni, chyba dwa dni po tym jak w końcu założyłam nowe szkło (wcześniej tydzień chodziłem z golasem). Serce mi stanęło - szkło pękło, telefon jak nowy :)

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wyrzyk   
Wyrzyk

No to juz sytuacja ekstremalna...z drugiej strony kupujesz telefon klasy premium jaramy sie wszyscy ze z metalu ze gorilla glas ... A chwile potem pakujemy w case'y, szkla itp...w takim razie rownie dobrze moze byc caly z plastiku :) bo i tak nie czuc tego metalu. Taka drobna dygresja bo kazdy robi jak uwaza :) ja mam case ale coraz czesciej mysle nad uzywaniem tel bez niego z w/w powodow :) mam telefon premium chce czuc premium a nie "gume". Pozdrawiam

Edytowane przez Wyrzyk
  • Lubię to! 5

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
K9G   
Otrzymana reputacja: 356
K9G

Proszę już zakończyć OT i trzymać się tematu. 

• Lubię to! 1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.