• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
lukasz1

Chcę kupić zenwatch-a, parę pytań.

50 postów w tym temacie

Witam, jestem zielony jeśli chodzi o android wear. Tydzień temu kupiłem Tracer-a Liberto S1 ale zamierzam kupić asusa. Moje pytanie: czy zenwatch współpracuje z programem BTNotification tak jak tańsze smartwatch-e? Czy da się ustawić powiadomienia dla klientów e-mail np. AquaMail?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiadomienia są dostepne. Wszystkim zarządzasz przez aplikacje Andromedy d Wear

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Mam jeszcze taki pytanie: czy jest jakaś aktualizacja aw w tym zegarku? Czy jest możliwe ustawienie j. Polskiego w menu?

P.S. Znalazłem że jest aktualizacja androida , która wnosi j.polski. Instalował ktoś?

Kolejne pytanie: jak się aktualizuje to urządzenie do androida 6 (przeciez nie ma wifi ani innego połączenia z internetem)?

Edytowane przez lukasz1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualizacja do 6 jest dostępna od 2 miesięcy, aktualizuje się poprzez sparowany telefon.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem. Mam problem z aktualizacją androida. Jak biore w zegarku "system updates" to wyskakuje mi: LWX49K_full i nie wiem co mam zrobić, jak klikam to nic sie nie dzieje.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już wiem, trzeba podłączyć ładowarkę i aktualizacja idzie. Co trzeba zrobić, zeby podczas przychodzenia powiadomienia zegarek wibrował lub dawał sygnał?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

W teorii nic. Powinien wibrować sam z siebie i albo coś jest nie tak, albo nie czujesz tych wibracji. Nawet dla mnie są one czasami za słabe. Asus nie ma głośniczka.
Jeżeli nie działa lub są problemy z wibracjami to użyj ZenWatch Manager https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asus.watchmanager&hl=pl tam masz zakładkę narzędzia i możesz sprawdzić czy wszytko łączy się poprawnie z zegarkiem i czy wibracje działają. W sumie to jest funkcja do znalezienia zegarka (bez głośniczka :trollface: ) ale bardziej przydatna do sprawdzenia czy z smartwatchem wszystko ok.

post-106929-0-84616800-1463704848_thumb.jpg

Jest też możliwość, bo często mi się zdarza, że ustawiłeś przypadkowo przez gesty ręką lub w inny sposób wyłączenie powiadomień lub tylko priorytetowe. Zmienić to można na tarczy zegarka ściągając górną belkę w dół i tam masz 3 ustawienia brak, priorytetowe i wszytko.

Jeżeli to wszystko zawiedzie to zajrzyj tu https://support.google.com/androidwear/answer/6090188?hl=pl&ref_topic=6056410

Edytowane przez mykowhai
Zdjęcia dajemy w spoiler.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Mam jeszcze taką uwage, że korzystanie z gestów to prawdziwa katorga, macham ręką a on się włącza kiedy chce. W moim przypadku ta funkcja jest bezużyteczna. Czy to wina mojego zegarka (może jest wadliwy) czy wszystkie tak mają?

Edit. Co do wibracji to jeszcze bede nad tym siedział, wejde na tą strone którą mi polecił allgreen. Wibracje są gdy przyjdzie sms, gdy wysyłam testowe powiadomienie w android wear. nie mam tylko gdy przyjdzie email na mojego klienta AquaMail.

Edytowane przez lukasz1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie działają bezproblemowo. Kwestia przyzwyczajenia, ewentualnie może faktycznie jest coś nie tak. Wtedy najlepiej chyba zrobić reset zenwatcha do ustawień fabrycznych.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jestem niemal pewien że mam uwalony zegarek a dokładnie czujnik ruchu, bo to niemożliwe żeby to tak szwankowało. Pozostał mi tylko reset do ustawień fabrycznych. Allgreen jak zrobić reset w androidzie 6?

[Dodano: 20 maj 2016 - 19:59]
Zrobiłem reset, nie pomogło...

Edit. Jednak czujnik ruchu jest w porządku , bo przy nawigowaniu po ustawieniach działa. Natomiast nie wybudza mi zegarka tzn. gdy ekran jest zgaszony to ruchem do siebie nie zaswieca mi sie tarcza. Co to może być?

[Dodano: 20 maj 2016 - 21:31]
post-35426-1463772500,7166.png
W android wear mam ustawione "przechyl by wybudzić" a nie wybudza, co jest? Zegarek trzepnięty?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Edytowane przez lukasz1

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.