Skocz do zawartości

Robimy fajne filmy o Androidzie na YouTube! Daj nam suba!

Skipper

Sony SW2 - powiadomienia

Polecane posty

dexx-x   
Otrzymana reputacja: 0
dexx-x

donrattini -  jak sobie ustawisz na tarczy znaczek bluetooth to przy zerwaniu polaczenia bedzie on "bledszy"

Odnosnie INFORMERA - czy macie to samo ze w momencie jak przyjdzie sms od jednej osoby.. powiadomienie sie pojawia.. jednak jesli ta sama osoba napisze pod rzed pare sms-ow/czy wiadomosci na whatsapp to te nastepne sie nie pojawiaja.. oczywiscie do momentu skasowania ich w telefonie..

Dnia 16.05.2016 o 09:46, pepe444 napisał:

Przetestowałem chyba wszystkie programy do powiadomień i zostałem przy WatchNotifier. Jest płatny, kilka zł, ale przynajmniej dobrze działa, a co najważniejsze, można ustawić, że nie wysyła powiadomień do zegarka gdy ekran telefonu jest aktywny (czyli gdy używamy telefonu), oraz kasuje powiadomienia w zegarku gdy odblokujemy ekran telefonu.

Informer, przynajmniej w darmowej wersji, wymaga ręcznego czyszczenia starych powiadomień, dla mnie nie do zaakceptowania.

pepe444 - czy w/w problem tez miales na informerze? lub czy na tym WatchNotifier tez taki cos wystepuje? nie chce kupowac programu jesli bedzie ten sam problem..

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pepe444   
Otrzymana reputacja: 53
pepe444

Kupiłem Informer Pro, to rozwiązało problem ręcznego czyszczenia powiadomień, powiadomienia przeczytane czy skasowane w telefonie automatycznie znikają z zegarka.

A to, co piszesz wyżej, u mnie też jest, gdy dostaję kilka szybkich wiadomości jedna po drugiej, to wyświetla się tylko pierwsza, widocznie czas wyświetlania wiadomości jest stały i pierwsza wisi cały ten czas, a następne w tym czasie już nie są wyświetlane, chociaż można wejść w Informer na zegarku i je wszystkie przeczytać. Licznik wiaodmości pokazuje prawidłową liczbą, tzn. widać, że masz więcej powiadomień do przeczytania.

Z WatchNotifier-a szybko zrezygnowałem, ma swój licznik nowych powiadomień, nie jest zintegrowany z tym oryginalnym (czyli musisz mieć dwa liczniki na ekranie), oraz interfejs strasznie laguje i miał jakieś błędy, już nie pamiętam jakie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
donrattini   
Otrzymana reputacja: 5
donrattini

Tez mam Informer pro ale nie znikaja mi powiadomienia po przeczytaniu na telefonie.
Co nie zmienia faktu ze bardzo dobry jest to programik.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dexx-x   
dexx-x
Napisano (edytowane)

Dzieki za odpowiedz.. 

pepe444 - no wlasnie.. dzis wrocilem do notifiera.. tylko problem jest tego typu ze dzis np nie wyslal mi powiadomienia z whatsapp.. u mnie na liczniku /mimo to ze przyjdzie pare sms-ow nie widnieje wiecej powiadomien.. zastanawiam sie czy jak kupie wersje pro bedzie to samo czy nie.. jesli bedzie wszystko chodzilo dobrze to warto.. jesli "w kratke" to jest wyrzucienie kasy w bloto.. 

testowalem jeszcze program WatchIt.. w sklepie play ma wiecej punktow niz notifier.. i na pierwszy rzut oka rzeczywiscie fajny.. mozna definiowac w zasadzie wszystko co sie dzieje na telefonie.. nawet pisal mi ze sie wysunela klawiatura gboard :P tylko po jakims czasie jest problem z powiadomieniami.. czasem sobie przychodza.. czasem nie.. jak sobie chca.. chociaz zaczalem podejrzewać czy problem nie lezy w telefonie /mam galaxy s5/ nie wiem czy po dluzszym wylaczonym ekranie moze jakos ogranicza polaczenie BT bo.. zainstalowalem program od sony /do obslugi polaczen i sms-ow../ smsy przychodza.. kazde.. a polaczenia na ogol pokazuje ze dzwoni ale czasem zdaza mu sie "zapomniec".. 

zauwazyliscie takie cos u siebie? zdarza sie cos takiego ze nie wszystkie powiadomienia dochodza?

moze wiecie czy w telefonie tez sie ustawia cos odnosnie BT?

przy okazji czym jeszcze rozni sie wersja pro notifiera od tej bezplatnej?

Edytowane przez dexx-x

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pepe444   
pepe444

Informer czasem "zgubi" jakieś powiadomienie, nie jest pewny w 100%, nie wiem, może średnio 1 na 20, tak na oko. 

Wersja płatna od darmowej różni się brakiem reklam, oraz automatycznym czyszczeniem powiadomień w zegarku, gdy przeczytasz je w telefonie, u mnie to akurat działa dobrze. Przetestowałem chyba wszystkie programy do powiadomień dla tego zegarka, żaden nie jest w pełni sprawny, chyba ten Informer jest względnie najlepszy, dlatego go używam.

To skandal, że tak podstawowa funkcjonalność nie jest obsługiwana od nowości przez firmowe oprogramowanie zegarka, tylko trzeba szukać jakichś protez.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
donrattini   
donrattini

Owszem. Sw2 jest bardzo spoko ale strasznie niedopracowany. Dlatego chce kupic jakiegos samsunga teraz i Gear S. Sprobuje czy taki dobry.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dexx-x   
dexx-x

ok dziekuje za pomoc.

Kupilem tego informera i zobaczymy jak to bedzie :)

Faktycznie dziwna sprawa z tym gubieniem powiadomien.. w sumie glownie dlatego zostal on stworzony aletego dziwne ze jest tak slabo wspierany.. coz.. zobaczymy jak to bedzie dalej..

Pozdrawiam.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
donrattini   
donrattini

Nie wiem o czym piszcie. Moj Informer dziala dobrze. Jedyny problem jest taki ze czasem nie da sie wykasowac powiadomien. Po prostu apka nie reaguje na polecenie wykasowania. Pisalem do producenta i twierdza ze ten typ tak ma.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pepe444   
pepe444

Problem z kasowaniem to jest podobno wada samego zegarka. Jak koniecznie musisz wyczyścić powiadomienia z zegarka, to trzeba zrobić jego "reset fabryczny", potem ponownie sparować z telefonem, wszystkie aplikacje zostaną, nie trzeba instalować od nowa, ale ustawienia samego zegarka oczywiście się zresetują.

Informer u mnie działa najlepiej ze wszystkich programów do powiadomień, które przetestowałem (chyba przetestowałem wszystkie dostępne), ale nie działa 100% dobrze, czasem zgubi jakieś powiadomiemie, rzadko, ale zdarza się.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.