• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
mico11

Co sądzicie o M9 Prime Camera?

188 postów w tym temacie

Cześć,

M9 Prime Camera - czym się różni od "prawdziwej" M9?

Wiem ze procesor słabszy, ale to nie ma znaczenia, bo miałby to być telefon dla żony, to co istotne z jej punktu widzenia to jakość zdjeć, bateria, stabilność softu tzn żeby nic się nie wykrzaczalo.

Jak z jakością dźwięku na słuchawkach ?

Wysłane za pomocą Tapatalk

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc. Moim zdaniem warto by sie zainteresować tym smartfonem. Lecz umówmy sie nie oczekuj pełnego premium za 1 zl w abo za 79 na 3lata (dla przedłużających umowę) Telefon sam w sobie oki nie narzekam na niego ok. 55 tys, punktów w antutu mówi dużo. Jednak ma to pewne zalety gdyż nie mam piekarnika na reku :) (gdy bedzie pod obciązeniem) choć owszem potrafi zrobić sie lekko ciepły ale nie jest to uciążliwe. Niestety jako ze ten model wyszedł w tym samym okresie co one a9 to mamy ten sam problem z softem (tak jak one 10 tez) gdyż HTC pozbyło sie paru apek i widrzetów  jak chocby widrzet radia czy kontakow oraz odtwarzacza muzyki HTC. Jednak jak dobrze poszukasz w necie to znajdziesz brakujące apki i co ciekawe mozna je doinstalowac bez roota. Jakość zdjęć jest dobra jak podasz adres to wyśle ci kilka fotek dla rozeznania dodam,tylko ze masz stabilizacje optyczną. A co do muzyki to tu HTC nic nie zmieniło w stosunku do pierwszej wersji one m9. Zarówno na głośnikach jaki słuchawkach gra on tak samo. Co do pracy systemu Mamy tu andka 6.0 z sense 7.0 i system mino tego ze mamy tu 2GB ramu dziala szybko i stabilnie. Jednak czasem przy aktualizacjach ze sklepu play jak masz ich 5 - 10 to zdarzają sie małe lagi ale ogólnie jest oki. Ja stałem przed dylematem brac tego czy p8 lite - jednak dużo osób narzeka na wydajność kirina po dłuższym okresie użytkowania. Tak wiec wybrałem One M9 PCE i ogólnie nie żałuje a przesiadłem sie z D820 

3 osoby postawili piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro jest posiadacz tego telefonu to ja mam kilka pytań. ;)

Jak wygląda sprawa trzymania na baterii w cyklu mieszanym (normalnym)?

Czy jest dioda powiadomień?

Jak jest ze spasowaniem elementów oraz z wytrzymałością?

Czy mógłbyś dać kilka fotek podglądowych z tego modelu?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Powiem ze zalezy od tego jak bardzo będziesz  korzystał z fona. Przykładowo telefon odłączony od ładowarki dzis 9:30 do 12:00 zjadł 8% z czego większość zjadło wifi oraz LCD bo korzystałem z fona. Co ciekawe jak w nocy leży spokojnie to zje ci 3% gora :). Zakładając ze z fona nie zrobisz konsoli do gier czy do oglądania filmów to M9 PCE jest wstanie wytrzymać 2 dni na jednym ładowaniu. Mi się udało wyciągnąć 3 dni.

Dioda powiadomień oczywiście ze jest. Ukryta jest za maskownicą górnego głośnika. Co do trwałości nie mam porównania do M9 oryginalnej ale wydaje mi się ze jest to ten sam poziom co w oryginale. Ja na wszelki wypadek kupiłem cover DotView 2.0 nie powiem zeby był trwały o ile chodzi o tylną ściankę ale spełnia swoje zadanie chroni telefon i tyle.

post-3263-0-05582500-1464258370_thumb.jpgpost-3263-0-16804000-1464258388_thumb.jpg

Edytowane przez DeTeMoto
Grafikę dodajemy zawsze w Spoilerze.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie odnośnie HTC M9 Prime CE... Nigdzie nie moge znależć żadnej recenzji czy choćby opinii na temat tego telefonu, no wiec czy jest on wart uwagi w cenie 900 zł? Czy może lepszym wyborem będzie Sony M5?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@@dreedo16 telefon jest dostępny od niedawna, więc chwilę trzeba poczekać na opinie. Na pewno wkrótce się pojawią. Przeczytaj powyższe posty kolegi @@McVein

Jeżeli nie wiesz jaki kupić telefon, to załóż temat w dziale: http://forum.android.com.pl/forum/282-co-kupi%C4%87-telefony/

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jaka jest według Ciebie jakość wyświetlacza? Czy to ten sam wyświetlacz co w podstawowym M9? Jak szybko działa system? Czy na wyswietlaczu znajduje sie również Gorilla Glass 4 jak w M9? :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Kupiłem M9 Prime Camera Gold on Gold ze 2 tyg. temu dla żony w Niemczech.

W promocji za 429eu (więc chyba trochę drożej niż w PL)

Wygląda chyba identycznie jak zwykły M9 z tym,że chipset jest Mediatek a nie SnapDragon oraz 2GB RAM zamiast 3GB oraz kamera jest gorsza 13MP zamiast 20MP. Ale jak dla kobiety w zupełności wystarczy. Nie zauważyłem jakiegoś super grzania się czy zwiech z powodu mniejszej ilości RAM'u.

Osobiście mnie tel nie odpowiada jedynie pod jednym względem - otóż brak jakichkolwiek custom ROMów na niego.

Jest to wersja HIMAR_ML_UHL (czysty M9 to HIMA) a ja tego nie sprawdziłem i w pierwszy dzień uwaliłem tel.

Z okazji tego iż tel. jest dość świeży nikt nie ma nawet do dziś pliczku RUU 2PRGIMG...za free dzięki któremu można postawić tel "na nogi".

Jest na dwóch forach ale niestety płatny więc nie miałem wyjścia...10USD za ROM hehe.

Android 6 śmiga na nim bardzo fajnie a bateria trzyma wyjątkowo długo aż sam żonie nie wierzyłem póki nie sprawdziłem tego sam :-)

Zdjęcia wali takie jak mój E8 bo to też 13MP ale za to M9 Prime gra trochę lepiej na głośnikach.Na słuchawkach M9 Prime oraz E8 z oryginalnymi słuchawkami czerwonymi od HTC po prostu wymiatają.

Ekran sprawuje się świetnie na andku 6.0 bo na 5.0 kolory na bank są słabsze.Ale kupując Prime jest od razu MarshMallow.

Podsumowując - jeśli nie bawisz się we wgrywanie custom ROMów  (wolisz nic nie grzebać być na officialu) to jest to tel.mega super wyglądający,super szybki oraz niesamowicie grający.Natomiast jeśli jesteś "geek" jak ja i nie lubisz co oryginalne i lubisz się "bawić" z telefonami to odradzam wersję Prime bo nie wydaje mnie się aby jakikolwiek custom się pojawił w najbliższej przyszłości lub w ogóle.Dla "geek'ów lepiej dopłacić parę zł lub eu i kupić M9 w wersji "normalnej" lub nawet M9+.  

Edytowane przez Riski3Run
1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ten telefon ma Androida 6 czy wyszedł na lolipopie ? Bo z tego co czytałem to wyszedł na lolipopie i właśnie tego się obawiam, ze jako "boczna" linia nie dostanie nigdy aktualizacji

Wysłane za pomocą Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tel. kupiłem dokładnie 19 maja 2016 i oryginalnie od razu jest 6.0

Sprzedawca mówił,że Prime jest "za nowy" aby był w nim Lizak.

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.