Skocz do zawartości

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

kasica-76

LG Watch Urbane 2 - warto czy nie warto ?

Rozwiązany

kasica-76   
Otrzymana reputacja: 194
kasica-76
Napisano (edytowane)

Posiada ktoś, widział ktoś to na żywo ? Specyfikacja wygląda dość ciekawie. Wszelkie informacje mile widziane.

Wysłane przy pomocy LG z silnikiem V10 ...

Edytowane przez kasica-76

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
aspirex997   
Otrzymana reputacja: 0
aspirex997

Witam, posiadam.

Jestem bardzo zadowolony. Co najwazniejsze bateria 570. Jesli masz jakies pytania to pytaj. 

Jest solidnie wykonany. 

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kasica-76   
kasica-76

Nigdy nie miałam smartwatcha z Android Wear, tylko wszystkie topowe modele Samsunga na Tizenie. Możesz to jakoś porównać ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gary1985   
Otrzymana reputacja: 4
gary1985
Napisano (edytowane)

No i niestety od poczatku mam problem z zegarkiem.Nie mogę połaczyc sie przez wifi.Klikam moje wifi na zegarku potem otwórz na telefonie i wyskakuje brak telefonu gdzie urzadzenia są sparowane.

Edytowane przez gary1985

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kasica-76   
kasica-76

Czy ktoś może porównać Urbane 2 do Samsunga Gear lub Gear S2 ? Chodzi mi o funkcjonalność, głośność rozmów, dostępność przydatnych aplikacji. Do tej pory miałam tylko Samsungi na Tizenie i dostępność aplikacji była raczej słaba.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ov_darkness   
ov_darkness

Też jestem ciekaw, jak wypada porównanie tego smartwatcha z Gear S2. Interesuje mnie muzyka przez BT, rejestrowanie tras rowerowych i rozmowy.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
maro33   
Otrzymana reputacja: 2
maro33

Posiadam Urbane 2nd i wgrałem sobie Android Wear 2.0 Jestem bardzo zadowolony choć jest jeszcze dużo niedociągnięć w oprogramowaniu ale wreszcie można odpisywać na pełnej klawiaturze.

Co do porównania tego zegarka z Gear S2 polecam ten filmik:

Edytowane przez mykowhai
Media dajemy w spoiler.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
m@rcin87   
m@rcin87

Witam

Używałem go przez 2 tyg. ogólnie super :) no ale nie może być tak pięknie...

plusy

ładny design i dopracowane wykonanie

czytelny ekran

płynność działania

bardzo dobrze reagujący sensor na podniesienie ręki

sporo aplikacji ( tarcz to chyba miliony jest)

czytanie i pisanie sms-ów i maili

powiadomienia z aplikacji

wybudzenie działa również po dotknięciu ekranu

minusy ( te dlaczego go oddałem)

po włożeniu kart sim do zegarka problem z wyświetlaniem nieodebranych połączeń z tel. czyli po wyjściu i powrocie do zasięgu bluetooth brak info że ktoś dzwonił o dziwo jak karty sim nie miałem to działało... ( rozwiązaniem jest oczywiście przekierowywanie no ale ja miałem ustawione na 5 sygnałów dopiero potem przekieruj a nie każdy tyle dzwonił)

używanie tego samego numeru co tel ehhh no mi nie działało dla połączeń jedynie dla smsów było poprawnie

zestaw bluetooth hmm działa jeżeli dzwonimy z karty sim w zegarku ale jeżeli z tel. to niestety tylko z głośnika w zegarku możemy rozmawiać ( ograniczenie bluetooth?) czasem delikatnie trzeszczy głośnik...

bateria 24h  wytrzyma jeżeli mamy włączony moduł gsm i włączone wyświetlanie godziny jeżeli nie ma modułu gsm wyłączona lokalizacja wyłączone wifi i wyświetlanie ciągłe godziny no to 48h wytrzyma ( nie jest źle ale mogłoby być lepiej)

czasem z niewyjaśnionego powodu nie można było dzwonić wybierając w zegarku połączenie które miało wyjść przez tel. ciągle była tylko możliwość wybrania połączane jedynie kart sim z zegarka czasem restart pomagał, a czasem dopiero wyjęcie karty sim z zegarka.

no i cena 1900zł hmmm troszkę za dużo

a i jeszcze bardzo duuuzy minus "ok google" działa jak mamy telefon w zasięgu... niestety zegarek pomimo że ma kartę sim aktywną mi to nie działało... jakiś żart...

Ogólnie mam nadzieję że zostanie to poprawione w kolejnych wersjach Android Wear bo samo działanie zegarka nie budzi żadnych zastrzeżeń. Niestety szkoda że nie udało się jeszcze zastąpić telefonu bo to było moim planem i ehhh nosze już 2 tel. 3ciego nie mam zamiaru..

a i z iphone też działa ale na podstawowym poziomie - sparować możemy tylko z 1 telefonem a szkoda...

[Dodano: 07 czerwiec 2016 - 15:54]

No i niestety od poczatku mam problem z zegarkiem.Nie mogę połaczyc sie przez wifi.Klikam moje wifi na zegarku potem otwórz na telefonie i wyskakuje brak telefonu gdzie urzadzenia są sparowane.

też tak miałem pomagało rozłączenie z android wear w tel. i ponowne podłączenie albo dopiero restart zegarka - ustawienia wifi w tym hasła są kopiowane z telefonu do zegarka ogólnie to wifi włączy się samo w zegarku jak nie będzie tel w zasięgu.

Edytowane przez m@rcin87

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
skava   
skava

Posiadam Urbane 2nd i wgrałem sobie Android Wear 2.0 Jestem bardzo zadowolony choć jest jeszcze dużo niedociągnięć w oprogramowaniu ale wreszcie można odpisywać na pełnej klawiaturze.

Co do porównania tego zegarka z Gear S2 polecam ten filmik:

Jak wgrałeś 2.0 ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gary1985   
Otrzymana reputacja: 4
gary1985

Sprawa z parowaniem rozwiązana.Ale mam pytanie odnośnie gps.Korzystajac z aplikacji lg healt gdy biegam odrazu rejestruje odległość jaka biegnę.Niestety aplikacja endomodo jak i Google fit nie łączy się z gps.W endomodo zaznaczyłem żeby łączył się z gps z zegarka, ale dalej tylko szuka satelit.U kogoś działa endomodo z gps z zegarka ?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.